Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 sierpnia 2018, 17:46

Warhammer: Vermintide 2 - darmowy weekend na Steamie i Xboksie One

Grę Warhammer: Vermintide 2 czeka darmowy weekend na Steamie i Xboksie One. Tak ogłosili jej twórcy, studio Fatshark. Co więcej, wszyscy nowi użytkownicy będą mogli kupić grę o połowę taniej podczas bezpłatnego okresu próbnego.

„Ale jesteś paskudny...” - Warhammer: Vermintide 2 - darmowy weekend na Steamie i Xboksie One - wiadomość - 2018-08-30
„Ale jesteś paskudny...”

Studio Fatshark, odpowiedzialne za produkcję między innymi War of the Vikings czy Kratera, ogłosiło darmowy weekend grania w jego najnowszy tytuł - Warhammer: Vermintide 2. Od 31 sierpnia do 2 września wszyscy użytkownicy serwisu Steam będą mogli bezpłatnie wypróbować najnowsze dziecko studia. Udostępniona do ogrania zostanie cała zawartość, jaka do tej pory się ukazała. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli sprawdzić też najnowszy dodatek Shadows Over Bogenhafen (jeżeli zostaną zaproszeni przez kogoś, kto posiada rozszerzenie).

Darmowy weekend zdecydował się skomentować Martin Wahlund, dyrektor generalny studia Fatshark:

Jesteśmy zadowoleni, dając szansę zagrania w nasz tytuł użytkownikom Steama. To może być świetna okazja, by dołączyć do walki i pomóc obronić się Bohaterom przed hordami Chaosu.

Przy okazji bezpłatnego weekendu, gracze będą mogli kupić grę o 50% taniej. Warto dodać, że darmowy okres dotyczy również posiadaczy Xboksa One, jednak w tym przypadku użytkownicy dostaną tylko podstawową wersję gry. Szkoda, bo nowy dodatek zabiera graczy do miasteczka Bogenhafen, w którym mogliby uczestniczyć w festiwalu Schaffenfest, niczym w kultowej przygodzie Cienie nad Bogenhafen.

Twórcy wybrali również najlepsze modyfikacje ze Steam Workshop. To już drugi rzut modów, które są dopuszczone do oficjalnych rozgrywek przez studio Fatshark. Wśród nich znajdziemy między innymi: mod wprowadzający czasomierz misji na ekranie, odblokowujący personalizację na ekranie bohatera czy dodający zakładkę ognia bratobójczego do tablicy wyników. Pełną listę dostępnych modyfikacji znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Warhammer: Vermintide 2
  2. Warhammer: Vermintide 2 na platformie Steam
  3. Poradnik do gry Warhammer: Vermintide 2