Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2016, 11:00

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Warhammer: The End Times - Vermintide – premiera dodatku Drachenfels i darmowy weekend z grą

Kooperacyjna gra akcji Warhammer: The End Times - Vermintide doczekała się dodatku Drachenfels, zapewniającego m.in. dostęp do trzech nowych lokacji. Ponadto do niedzieli do godziny 22:00 produkcją można się bawić za darmo na Steamie.

Warhammer: The End Times – Vermintide, pierwszoosobowa gra akcji od studia Fatshark, doczekała się nowego dodatku, zatytułowanego Drachenfels. Rozszerzenie kupicie na Steamie w cenie 8,99 euro (około 40 zł), otrzymując dostęp do trzech nowych map (Castle Drachenfels, Summoner’s Peak i The Dungeons), zapewniających kolejną przygodę, tym razem rozgrywającą się poza murami Ubersreik. Ponadto w DLC pojawiły się nowe elementy rozgrywki – pochodnie rozjaśniające mroczne zakamarki kolejnych lokacji, pułapki oraz dwie bronie – Glaive i Volley Crossbow. Co ważne, jeżeli bawicie się ze znajomymi, co zresztą jest główną atrakcją Warhammer: The End Times – Vermintide, wystarczy, że tylko jedna osoba zakupi dodatek, gdyż pozostałe nie muszą go posiadać, by móc walczyć z Wami ramię w ramię w nowych lokacjach.

W dodatku Drachenfels do gry Warhammer: The End Times – Vermintide ponownie musimy stawić czoła Skavenom. - Warhammer: The End Times - Vermintide – premiera dodatku Drachenfels i darmowy weekend z grą - wiadomość - 2016-05-27
W dodatku Drachenfels do gry Warhammer: The End Times – Vermintide ponownie musimy stawić czoła Skavenom.
Warhammer: The End Times – Vermintide w skrócie:
  • kooperacyjna gra akcji od studia Fatshark;
  • ukazała się na PC-tach w październiku 2015 roku;
  • do niedzieli do godziny 22:00 można się nią bawić za darmo na Steamie.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przetestować Warhammer: The End Times – Vermintide, to czas nadrobić zaległości. Do niedzieli do 22:00 użytkownicy komputerów mogą bawić się produkcją za darmo na Steamie. Dodatkowo tytuł został przeceniony o 40% i do godziny 19:00 w poniedziałek da się go nabyć za 16,79 euro, czyli około 74 zł. W przypadku edycji kolekcjonerskiej trzeba przyszykować się na wydatek 23,99 euro (około 106 zł).

Warhammer: The End Times - Vermintide – premiera dodatku Drachenfels i darmowy weekend z grą - ilustracja #3

Warhammer: The End Times – Vermintide to pierwszoosobowa kooperacyjna gra akcji wyprodukowana przez twórców War of the Roses i War of the Vikings. Podczas rozgrywki wcielamy się w łowców starających się ocalić miasto Ubersreik, które zostało opanowane przez Skavenów. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy, którzy w ciągu kilku miesięcy od momentu premiery zakupili ponad pół miliona egzemplarzy.