Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2015, 12:34

autor: Góral

Warhammer: The End Times - Vermintide na kilkuminutowym gameplayu

Miłośnicy zabawy w ramach trybu co-op z pewnością czekają na zapowiedziane w lutym Warhammer: The End Times - Vermintide. O ile dalej nie wiemy, kiedy dokładnie projekt trafi na rynek, tak podczas targów gamescom doczekaliśmy się nowego fragmentu rozgrywki.

Zapowiedziane w lutym bieżącego roku Warhammer: The End Times – Vermintide doczekało się podczas targów gamescom 2015 nowego nagrania z rozgrywką, które obejrzycie powyżej. Zaprezentowano na nim kilka minut zabawy w mrocznym lesie pełnym rozmaitych bestii i wydaje się, że fani zmagań w co-opie otrzymają ciekawą propozycję. Niestety dalej nie znamy konkretnej daty premiery. Na karcie produktu w sklepie Steam widnieje jedynie informacja, że Warhammer: The End Times – Vermintide pojawi się w trzecim kwartale bieżącego roku, czyli już wkrótce. Pewnym jest, że ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych, a na oficjalnej stronie można zapisywać się do nadchodzących beta testów.

Warhammer: The End Times – Vermintide to kolejna produkcja od szwedzkiego studia Fatshark, znanego z takich tytułów jak War of the Roses, War of the Vikings czy też Krater. Tym razem będzie to coś w tylu słynnego Left 4 Dead. Gracze trafią do miasta Ubersreik, gdzie wcielą się w jedną z kilku postaci, dysponujących odmiennymi umiejętnościami. Naszym zadaniem ma być pokonanie Skavenów, którzy opanowali rzeczoną lokację i jej okolice. Produkcja wykorzystuje licencję Warhammera.

W Warhammer: The End Times – Vermintide stawimy czoła niebezpiecznym Skavenom. - Warhammer: End Times - Vermintide na kilkuminutowym fragmencie rozgrywki - wiadomość - 2015-08-09
W Warhammer: The End Times – Vermintide stawimy czoła niebezpiecznym Skavenom.