Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2015, 15:29

Warhammer 40K: Eternal Crusade na nowym zwiastunie

Zespół Behaviour Interactive opublikował świeży zwiastun gry Warhammer 40K: Eternal Crusade, który ukazuje, jak wygląda ta produkcja MMO w wersji alfa.

Deweloperzy ze studia Behaviour Interactive udostępnili nowy zwiastun Warhammer 40K: Eternal Crusade, czyli gry MMO osadzonej w mrocznym uniwersum stworzonym przez firmę Games Workshop. Filmik powstał w oparciu o wersję alfa, więc sporo widocznych w nim rzeczy ulegnie jeszcze ulepszeniu lub zmianie. Mimo to już teraz projekt prezentuje się obiecująco. Grafika skutecznie odtwarza klimat tej marki, podobnie zresztą jak system walki, który wydaje się dynamiczny i przede wszystkim bardzo brutalny.

Przypomnijmy, że projekt zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a premiera zaplanowana została na przyszły rok. Warhammer 40K: Eternal Crusade postawi na mocno zręcznościową rozgrywkę, z mechanizmami starć przypominającymi tradycyjne gry akcji. Niedawno autorzy przestawili całą produkcje na silnik Unreal Engine 4.0 i porównując nowy zwiastun z pierwszymi materiałami można dojść do wniosku, że była to słuszna decyzja.

Gra skoncentruje się na odtwarzaniu fragmentów wielkiego galaktycznego konfliktu. Wśród grywalnych frakcji znajdą się Kosmiczni Marines i ich bracia splugawieni Chaosem, Eldarzy, Orki i Tyranidzi. Każda z tych grup otrzyma swoje własne klasy, umiejętności oraz ekwipunek. Pozostaje mieć nadzieję, że autorom uda się trudna sztuka zbalansowania tego wszystkiego.

  1. Warhammer 40K: Eternal Crusade – oficjalna strona gry