Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 21 maja 2014, 16:28

Wargaming na targach E3 2014

Data premiery World of Tanks Blitz i wiele więcej w Los Angeles.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming będzie obecny na targach Electronic Entertainment Expo (E3) 2014, które odbędą się między 10 a 12 czerwca w Los Angeles, U.S.A. Ogromne stanowisko mierzące ponad 10.000 metrów kwadratowych znaleźć będzie można w hali południowej, miejsce numer 623 (South Hall, #623)

W tym roku koncentrujemy się na wielu platformach sprzętowych i pokazujemy World of Tanks na PC w najnowszej, mocno zmodyfikowanej wersji, która daje początek zaplanowanym ulepszeniom na 2014 rok. Na konsoli Microsoftu zaprezentujemy m.in.: nową linię czołgów dla World of Tanks: Xbox 360. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wrażenia, ujawnimy datę premiery World of Tanks Blitz, czyli pełnoprawnej, mobilnej wersji „czołgów” (iOS/Android). Odwiedzający nasze stoisko będą mogli wziąć udział w konkursach i atrakcjach, gdzie do zdobycia będą ekskluzywne nagrody oraz przetestować nasze gry w najnowszych wersjach, wliczając w to World of Tanks na PC, World of Warplanes, World of Tanks: Xbox 360 Edition i World of Tanks Blitz na wielu przygotowanych stanowiskach do grania.

Wargaming podczas E3 zaprezentuje również dwa prawdziwe czołgi – M4 Sherman będzie czekał na widzów przy wejściu do hali południowej (South Hall), a T-62A zostanie wystawiony…w ramach naszego stoiska!