Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Digital Extremes Press Release 9 marca 2015, 17:00

Warframe ujawnia liczne nowości podczas tegorocznego PAX East

Wszystkie zmiany będą wprowadzane do gry stopniowo w tym roku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Digital Extremes poinformowało o wprowadzeniu wielu zmian i rozszerzeń do swojej słynnej gry Warframe, które wejdą w życie jeszcze w tym roku. Nowości ogłoszono podczas streamowanego na cały świat wydarzenia TennoLive 2015, odbywającego się w ramach targów PAX East w Stanach Zjednoczonych. Ze względu różnice czasowe twórcy gry udostępnili także retransmisję z wydarzenia na swoim kanale Youtube.

Warframe ujawnia liczne nowości podczas tegorocznego PAX East - ilustracja #1

TennoLive to wyjątkowe wydarzenie dla społeczności graczy, prowadzone jest przez twórców gry i pozwala przekazać fanom najnowsze informacje dotyczące rozwoju gry, kolejnych wielkich aktualizacji i zmian w rozgrywce. Pozwala także graczom Tenno na spotkanie poza wirtualnym światem gry i wspólną zabawę.

Podczas tegorocznego PAX East ogłoszono przede wszystkim nowe możliwości poruszania się (system Parkur 2.0), zupełnie nową wrogą frakcję, nowy „smoczy” model Warframe’a, nowy zestaw broni oraz wprowadzenie kolejnego Warframe’a Prime (zapraszamy do obejrzenia trailera zmian). Dzięki nowemu systemowi parkuru gracze będą mogli prowadzić swoje postacie zarówno przez nowe, jak i stare obszary misji, używając przy tym imponujących ruchów. Będą również mogli skorzystać z trzech zupełnie nowych broni, wśród których znalazła się jedna stworzona w oparciu pomysły społeczności. Wszystko przygotowano specjalnie na drugą rocznicę wydania gry.

Przedstawienie nowego tajemniczego Warframe’a – Chromy, którego powstanie zainspirowane było mityczną postacią smoka, zostało przyjęte podczas TennoLive burzą oklasków wśród obecnych i falą zachwytu wśród widzów online. Dodatkowo, znanego już graczom Volta ogłoszono następnym Warframe’em, który doczeka się swojej wersji Prime. Gracze poznali także swojego kolejnego wroga – zupełnie nową frakcję: Sentients. Dowiedzieli się także, że czeka na nich kolejny tryb rozgrywki PvP do wyboru, tym razem polegający na przejęciu flagi – „Przejęcie Cephalona”, a także mieli okazję spojrzeć na nowe Sanktuarium.

Wszystkie zmiany będą wprowadzane do gry stopniowo w tym roku. Wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z kolejnymi nowościami powinni śledzić cotygodniowy Devstream Warframe’a na oficjalnym kanale gry twitch.tv/Warframe. Najbliższy stream będzie miał miejsce 20. marca o 19:00 czasu polskiego (14:00 czasu EDT).