Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Gaijin Press Release 16 kwietnia 2014, 11:13

War Thunder Meeting za dwa tygodnie w Krakowie

Widzimy się dokładnie 27 kwietnia, o godz. 12:00 pod gmachem Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na wszystkich uczestników czekają nagrody rzeczowe, kody promocyjne do wykorzystania w grze czy m.in. konkursy wiedzy dotyczący - Historii i War Thundera.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jesteście zagorzałymi fanami War Thunder? Nawet jeśli zastanawiacie się nad odpowiedzią, to po spotkaniu, które się odbędzie już za dwa tygodnie nie będziecie mieli żadnych wątpliwości! Gaijin Entertainment, wydawca War Thunder, a także lider polskiej społeczności zaprasza Was wszystkich do Krakowa! To właśnie w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie cyklu "War Thunder Meeting".

War Thunder Meeting za dwa tygodnie w Krakowie - ilustracja #1

Widzimy się dokładnie 27 kwietnia, o godz. 12:00 pod gmachem Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na wszystkich uczestników czekają nagrody rzeczowe, kody promocyjne do wykorzystania w grze czy m.in. konkursy wiedzy dotyczący - Historii i War Thundera. Laureaci czołowych miejsc mogą liczyć na nagrody o wartości ponad 1500zł! Ponadto na imprezie będziesz możliwość zgarnięcia specjalnych kodów na dostęp do zamkniętej bety Wojsk Lądowych.

Dlaczego zwyczajnie nie spotkamy się w kawiarni internetowej na jakiś turniej? Zapewne wielu zadaje sobie podobne pytanie. Bardzo zależy nam na tym, żeby wszyscy mieli okazję poznać historię na żywo, dotknąć jej, spojrzeć na samolot, którym latacie siedząc w domu i powiedzieć - Ależ on jest niesamowity! W końcu naród bez Historii, staje się narodem bezdomnym." - powiedział Bartłomiej "Bajtek" Kalemba, Lider Polskiej Społeczności WT.

Dlatego nie zwlekaj i koniecznie zarezerwuj niedzielne popołudnie na spotkanie z Historią oraz War Thunderem!

Więcej szczegółów dotyczących spotkania, a także nagród i konkursów znajdziecie tutaj: http://warthunder.com/pl/news/272-War-Thunder-Meeting-Krakw--pl