Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2021, 08:59

War Mongrels - dziś premiera polskiej gry w stylu Commandos

Dzisiaj na rynku zadebiutuje gra War Mongrels, czyli polska produkcja w stylu serii Commandos, opracowana przez studio Destructive Creations.

WAR MONGRELS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Destructive Creations
  2. Gatunek: strategia
  3. Platforma: PC, w przyszłości także XONE, PS4, XSX, PS5
  4. Termin premiery: 19 października o 18:00 czasu polskiego

Nadszedł wreszcie dzień premiery War Mongrels, czyli gry taktycznej autorstwa polskiego studia Destructive Creations. Produkcja zadebiutuje dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Gra dostępna będzie wyłącznie na PC i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Kupicie ją w serwisach Steam oraz Epic Games Store. W drugim z tych sklepów wciąż można nabyć tytuł w przedsprzedaży za 127,20 zł, czyli za kwotę o 20% niższą od standardowej. Oferta pozostanie ważna tylko do godziny 18:00, czyli do momentu premiery gry.

Choć dzisiaj w War Mongrels zagrają tylko posiadacze pecetów, to w dalszych planach są także wydania konsolowe. Gra trafi w przyszłości na Xboksa One, PlayStation 4, Xboksa Series X/S oraz PlayStation 5. Niestety, obecnie twórcy nie są gotowi podać dat premier tych wersji.

War Mongrels zapowiada się na najambitniejszy projekt w dorobku Destructive Creations. Niestety, na razie nie pojawiły się żadne recenzje, więc nie można stwierdzić, czy gra spełnia pokładane w niej nadzieje.

Warto jednak wspomnieć, że autorzy podczas wydarzenia Steam Next Fest udostępnili demo War Mongrels, które spotkało się z ciepłym przyjęciem. Wersja demonstracyjna cieszyła się także sporą popularnością. Twórcy pochwalili się, że pobrano ją 24 086 razy, co jest dobrym wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że było to jedno z kilkuset dem, które można było sprawdzić w trakcie tego eventu.

  1. Graliśmy w War Mongrels – Commandosów zrobionych na poważnie
  2. Widzieliśmy War Mongrels – holokaust był piekłem i powstaje gra, która to wreszcie pokaże
  3. War Mongrels – oficjalna strona internetowa