Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2021, 08:59

Diablo 2: Resurrected z nowym patchem; łatka ma ograniczyć problemy z serwerami

Do Diablo 2: Resurrected trafił kolejny patch, który ma ograniczyć problemy z serwerami. Gracze będą teraz czekać w kolejkach.

W SKRÓCIE:
  • Diablo 2: Resurrected doczekało się kolejnego patcha.
  • Wprowadza on do gry kolejkę logowania.
  • Ograniczy ona problemy z przeciążonymi serwerami.

Blizzard Entertainment od dłuższego czasu mierzy się z problemami dotyczącymi wydajności serwerów Diablo 2: Resurrected. Pracownicy studia przyznali, że ich rozwiązanie może jeszcze potrwać. 15 października do gry w wersji na PC (a wczoraj także na inne platformy) trafił jednak mały patch, który ma ograniczyć zjawisko padających serwerów.

Łatka wprowadza do produkcji kolejkę logowania, która będzie uruchamiana w momentach największej aktywności graczy. Kolejni fani pragnący zagrać w trybie online będą musieli zaczekać na wolne miejsca, aby nie przeciążać serwerów. Oczywiście nikt nie zabroni im opuścić kolejki i przejść do trybu offline.

Opublikowana łatka jest więc w gruncie rzeczy jedynie próbą ograniczenia skali problemów. Nie usuwa bowiem z gry żadnych błędów, a jedynie zmniejsza częstotliwość ich występowania. Patch jest już dostępny na wszystkich platformach obsługujących Diablo 2: Resurrected, oprócz Switcha.