Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 stycznia 2021, 12:30

autor: AlexB

WandaVision na kolejnym enigmatycznym zwiastunie

Marvel Entertainment opublikowało kolejny zwiastun serialu WandaVision, zatytułowany New Era. Produkcja skupiająca się na perypetiach Wandy Maximoff (znanej również jako Scarlet Witch) oraz androida Visiona zadebiutuje na platformie Disney+ 15 stycznia.

WandaVision jak na razie jest jedną z najbardziej intrygujących pozycji z kinowego uniwersum Marvela, zmierzających na platformę Disney+. Do tej pory otrzymaliśmy szereg zwiastunów nawiązujących do klasycznych amerykańskich produkcji telewizyjnych z ubiegłego wieku, które niewiele mówiły o samej fabule nadchodzącego tytułu skupiającego się na historii Wandy Maximoff, czyli obdarzonej potężnymi mocami psionicznymi Scarlet Witch, oraz androida Visiona. W podobnej, dość tajemniczej konwencji utrzymany jest najnowszy trailer serialu, który ostatnio zadebiutował w sieci. Nosi on nazwę New Era i możecie go obejrzeć poniżej.

Przypominamy, że serial WandaVision zadebiutuje na Disney+ 15 stycznia bieżącego roku. Niestety, platforma ta wciąż nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Mimo to nadchodząca produkcja będzie posiadała zarówno rodzime napisy, jak i dubbing.

  1. Strona internetowa platformy Disney+