Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 listopada 2020, 12:28

autor: Karol Laska

WandaVision z polskim dubbingiem, choć Disneya+ w Polsce nadal nie ma

WandaVision już niedługo zadebiutuje na platformie Disney+, z której jednak nadal nie możemy korzystać w Polsce. Mimo to zadbano, aby serial otrzymał polski dubbing.

Mamy Wam do przekazania dziwną wiadomość w związku z nadchodząca premierą WandaVision. Na papierze wydaje się ona dosyć pozytywna, bowiem oprócz polskich napisów Disney postarał się o również o dubbing w naszym języku. I wypuścił nawet zwiastun, w którym możemy usłyszeć jego próbkę. Problem polega na tym, że przecież nie mamy jeszcze w naszym kraju dostępu do usługi Disney+. Ten zostanie udzielony nam najpewniej w następnym roku - jak na razie czekamy na oficjalne potwierdzenie amerykańskiego koncernu.

Oznacza to, że dubbingiem mogą cieszyć się jedynie nasi rodacy za granicą, ale dobre i to. Przynajmniej wiemy, że polski rynek nie jest całkowicie ignorowany przez kapitalistyczną machinę imienia Myszki Miki (w przypadku Mandalorianina postąpiono przecież identycznie). A reszta świata zobaczy WandaVision najprawdopodobniej w grudniu.