Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2017, 12:06

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

W NBA 2K18 pojawi się tryb The Neighborhood, czyli tętniąca życiem dzielnica

W nadchodzącej grze sportowej NBA 2K18 pojawi się interesujący tryb kariery The Neighborhood. Jego centralnym elementem będzie dzielnica, w której spotkamy innych graczy, zrobimy sobie tatuaż, zagramy na lokalnym boisku i nie tylko.

Firma 2K Games, wydawca gry NBA 2K18, zdradziła informacje o bardzo interesującym trybie kariery, który pojawi się w nowej produkcji studia Visual Concepts. Nazywać ma się The Neighborhood i połączy w jedno elementy znane z MyPARK, Pro-Am oraz MyCAREER, tworząc coś w rodzaju żyjącego świata wewnątrz gry. Naturalnie z koszykówki nie zrobi się nagle sandboksowe MMO. Zamiast tego otrzymamy całkiem rozbudowaną dzielnicę z rozmaitymi atrakcjami. Odwiedzimy np. fryzjera, spotkamy się z innymi graczami, zrobimy sobie nowy tatuaż, posłuchamy muzyki, pobawimy się na automatach, potrenujemy na siłowni czy też rozegramy mecz na lokalnym boisku, a za wszystko zostaniemy nagrodzeni doświadczeniem. Z pewnością będzie to interesujące doznanie, pozwalające lepiej wczuć się w karierę naszego podopiecznego.

NBA 2K18 w skrócie:
  • gra sportowa od studia Visual Concepts;
  • ukaże się 15 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych;
  • 17 października tytuł pojawi się na Switchu.

Oprócz The Neighborhood zapowiedziano też Road to 99, czyli specjalną metagrę, w której będziemy nagradzani za ulepszanie statystyk MyPLAYER, niezależnie od trybu, w jakim się bawimy. Do tego dojdą odznaczenia, przyznawane przez zunifikowany system dostępny w Pro-Am, Park i MyCAREER.

Za kilka dni, a dokładnej pisząc 8 września, ukaże się The Prelude, czyli wersja trial NBA 2K18 przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki niej rozpoczniemy zabawę w The Neighborhood, a po zakupie pełnej wersji gry będziemy mogli kontynuować karierę.

Premiera produkcji odbędzie się w Polsce 15 września. Tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych. NBA 2K18 ukaże się też na Switchu, ale ta wersja pojawi się w rodzimych sklepach 17 października.

W NBA 2K18 pojawi się tryb The Neighborhood, czyli tętniąca życiem dzielnica - ilustracja #1