Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2020, 17:15

W Gamedec odwiedzimy świat gry Seven: The Days Long Gone

Świat inspirowany Seven: The Days Long Gone trafi do Gamedec. Twórcy tej cyberpunkowej gry RPG ogłosili, że udało im się zebrać wystarczającą ilość funduszy, by zrealizować ten cel.

W Gamedec odwiedzimy świat gry Seven: The Days Long Gone - ilustracja #1
Gamedec ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Gamedec to nadchodząca cyberpunkowa gra RPG, w której wcielimy się w detektywa badającego zbrodnie popełniane w wirtualnych światach. Tytuł ten fundowany jest przez społeczność, za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Wczoraj twórcy – Anshar Studios – poinformowali, że udało się przekroczyć próg 100 000 dolarów. W związku z tym do produkcji trafi świat inspirowany Seven: The Days Long Gone.

Nie jest to jedyna rzecz, jaką obiecują twórcy. Po zebraniu 140 000 dolarów, w zależności od decyzji wspierających, do gry trafić ma również świat postapokaliptyczny lub inspirowany mitologią Cthulhu.

Warto wspomnieć, że Seven: The Days Long Gone to połączenie gry RPG i skradanki, opracowane przez studio Fool's Theory, założone przez byłych pracowników CD Projekt Red. Podczas zabawy wcielamy się w Teriela – utalentowanego złodzieja, zesłanego na wyspę więzienną Peh. Wraz z mieszkającym w jego głowie demonem musi wykonać misję, która zdecyduje o losie cywilizacji. Tytuł zadebiutował w grudniu 2017 roku i został przyjęty umiarkowanie ciepło – średnia ocen wersji pecetowej w serwisie Metacritic wynosi 68%.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej