Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2020, 17:58

Apex Legends - tryb duo na stałe i nowe wydarzenie

Jutro rozpocznie się nowe wydarzenie w Apex Legends, które potrwa do 21 kwietnia, a w trakcie niego gracze będą mogli zyskać darmowe przedmioty kosmetyczne. Co więcej, również od jutra do gry trafi na stałe tryb duo.

Apex Legends - tryb duo na stałe i nowe wydarzenie - ilustracja #1
Sporo nowości od jutra w Apex Legends.

Już od jutra do Apex Legends (darmowej produkcji battle royale) ponownie trafi możliwość rozgrywania meczów tylko we dwójkę. Co jednak najważniejsze, opcja ta zostanie z nami już na stałe. Dodatkowo teraz odbywać będzie się rotacja dwóch dostępnych map (Królewskiego Kanionu oraz Skraju Świata), dzięki czemu gracze szybko się nimi nie znudzą. Natomiast od jutra do 21 kwietnia potrwa wydarzenie – Obyczaje przodków – podczas którego gracze będą mogli zyskać darmowe przedmioty kosmetyczne nawiązujące do niedawno wydanego filmiku fabularnego o bohaterce Bloodhound.

Wydarzenie Obyczaje przodków wprowadzi do gry misje dla każdego gracza, których wypełnianie zapewni zdobycie tematycznych przedmiotów kosmetycznych (widocznych na grafice poniżej). Również w trakcie jego trwania na mapie Skraj Świata pojawi się nowa lokacja, gdzie drużyny będą mogły stanąć do walki ze sforą potworów, aby zgarnąć wysokiej jakości przedmioty. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tym samym miejscu w każdej chwili mogą pojawić się wrogie zespoły. W sklepie Apex pojawią się także nowe skórki oraz takie, które były dostępne podczas wcześniejszych wydarzeń.