Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2020, 16:54

autor: Paweł Woźniak

Saints Row: The Third Remastered zapowiedziane

Deep Silver zapowiedział remaster trzeciej odsłony cyklu Saints Row. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One w maju tego roku.

Saints Row: The Third Remastered zapowiedziane - ilustracja #1
Remaster trzeciej części Saints Row jest już w drodze.

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o tym, że wpis, który pojawił się na stronie organizacji ESRB (przyznającej grom kategorie wiekowe), sugerował powstanie remastera trzeciej części popularnego cyklu Saints Row. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, owe pogłoski okazały się prawdą, bowiem wydawca Deep Silver właśnie zapowiedział Saints Row: The Third Remastered. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One 22 maja 2020 roku.

Produkcję można zakupić w przedsprzedaży już teraz pod tym adresem. Póki co wersja na pecety znajduje się tylko w serwisie Epic Games Store (gdzie kosztuje 169 złotych). Remaster znacznie usprawni przestarzałą już szatę graficzną i oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie także wszystkie wypuszczone dodatki.

Oryginalna wersja zadebiutowała 15 listopada 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Wcielamy się w niej w gangstera żyjącego w mieście Steelport i próbującego tam utrzymać potęgę gangu Świętych. Produkcja opatrzona została typowym dla serii absurdalnym poczuciem humoru. W zeszłym roku trafiła także na konsole Nintendo Switch w wersji The Full Package (ze wszystkimi DLC).