Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2011, 11:56

autor: Hed

Video Tutorial – Jedi Consular (Negocjator Jedi)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Negocjator Jedi to wyjątkowo stonowana i zrównoważona osoba. Nie myślcie jednak, że ten bohater nie potrafi dać łupnia wrogom w walce.

Video Tutorial – Jedi Consular (Negocjator Jedi) - ilustracja #1

Video Tutorial – Jedi Consular (Negocjator Jedi)

Negocjator Jedi to bohater, który zajmuje się nie tylko negocjacjami i rozmyślaniem o właściwościach Mocy. Consular to także wprawiony wojownik korzystający ze specyficznych mieczy świetlnych z dwoma „ostrzami”. Wszystkie sekrety tej klasy postaci zostały przedstawione w filmie wprowadzającym.

Więcej informacji o Negocjatorze Jedi znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do właściwości poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wyrafinowanych wojowników Jedi i Sith.