Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2016, 14:30

autor: Entelarmer

Vampyr - nowe screeny ujawniają wygląd głównego bohatera

Studio Dontnod opublikowało zrzuty ekranu z gry Vampyr. Nie ujawniają one zbyt wiele, ale dzięki nim poznaliśmy przynajmniej wygląd głównego bohatera - lekarza Jonathana E. Reida.

  - Vampyr - nowe screeny ujawniają wygląd głównego bohatera - wiadomość - 2016-05-25
 

Minęło nieco czasu od pojawienia się ostatnich doniesień na temat Vampyr – RPG akcji od twórców Remember Me oraz Life is Strange. Na początku marca mogliśmy zobaczyć krótkie i niewiele ujawniające nagranie z rozgrywki i od tego czasu studio DONTNOD nie uraczyło nas niczym nowym na temat tej produkcji. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro tytuł ma ukazać się dopiero w 2017 roku, niemniej osoby liczące na wysyp informacji przy okazji najnowszych doniesień na temat Vampyra przeżyją rozczarowanie. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się garść zrzutów ekranu, na których możemy zobaczyć prawdopodobny wygląd głównego bohatera, lekarza Jonathana E. Reida. Da się nawet zauważyć jeden z ważniejszych motywów produkcji, czyli próbę pogodzenia przez bohatera przysięgi Hipokratesa z wampirycznym instynktem.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Vampyrze, śpieszymy z wyjaśnieniami. Akcja gry ma być osadzona w Londynie początku XX wieku, a dokładniej w czasach epidemii hiszpanki. Jako wspomniany Jonathan E. Reid, formalnie lekarz, a od niedawna wampir, eksplorujemy miasto i wchodzimy w interakcję z postaciami. Tyle że będziemy musieli także zadbać o zaspokojenie wampirzego głodu, a pozbawienie życia dowolnej postaci pociągnie za sobą daleko idące konsekwencje dla funkcjonowania miasta oraz fabuły. Całość ma cechować się mroczną i zapewne niezbyt optymistyczną atmosferą. O wysoki poziom grafiki ma zadbać Unreal Engine 4. Poniżej możecie zobaczyć część z ujawnionych screenów.

Vampyr - nowe screeny ujawniają wygląd głównego bohatera - ilustracja #2
Vampyr - nowe screeny ujawniają wygląd głównego bohatera - ilustracja #3
Vampyr - nowe screeny ujawniają wygląd głównego bohatera - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Vampyr

Vampyr