Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 lipca 2020, 16:00

autor: Froozyy

VALORANT CRUNCHIPS CUP - zgłoś swoją drużynę i zgarnij nagrody z puli 17 500 zł!

Po czipsach do celu! Właśnie ruszyły zapisy na VALORANT CRUNCHIPS CUP - zbierzcie drużynę i powalczcie o nagrody pieniężne oraz miesięczny zapas Crunchips.

VALORANT CRUNCHIPS CUP - zgłoś swoją drużynę i zgarnij nagrody z puli 17 500 zł! - ilustracja #1
Właśnie ruszyły zapisy do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP!

Ruszyły zapisy do zapowiedzianego ostatnio oficjalnego turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, który organizujemy dla Was jako ekipa Friendly Fire wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games. To w nim najlepsze drużyny z Polski powalczą o nagrody z puli 17 500 złotych, limitowane koszulki, a także miesięczny zapas Crunchips, bo jak głosi pradawna zasada: jest granie, jest chrupanie!

Do otwartych kwalifikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP można rejestrować się od teraz do 4 sierpnia 2020 do godz. 20:00 pod tym adresem:

  1. Zapisy do otwartych kwalfikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP

Przyjętych zostanie 128 drużyn (112 na podstawie kolejności zgłoszeń; 16 na podstawie rangi najwyżej klasyfikowanego gracza), które następnie zostaną podzielone na cztery turnieje kwalifikacyjne, odbywające się w różne dni. Do dalszego etapu awansuje 8 najlepszych zespołów oraz 8 ekip zaproszonych przez organizatora. Kolejne fazy potoczą się zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie.

Poniżej znajdziecie szczegółowe zasady otwartych kwalifikacji, dokładny harmonogram, podział drabinki oraz nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP.

  1. Oficjalna strona turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Otwarte kwalifikacje turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Odbędą się cztery turnieje kwalifikacyjne do fazy grupowej VALORANT CRUNCHIPS CUP, na które zapisywać można się do 4 sierpnia 2020 do godz. 20:00 poprzez oficjalną stronę w serwisie Toornament. Zakwalifikowane drużyny zostaną podzielona na cztery turnieje w systemie drabinki pojedynczej eliminacji, które odbędą się w następujących dniach (termin rozgrywek kwalifikacyjnych zostanie przydzielony zespołom przez organizatora):

  • Turniej I – 10 sierpnia;
  • Turniej II – 11 sierpnia;
  • Turniej III – 12 sierpnia;
  • Turniej IV – 13 sierpnia.

Wszystkie turnieje rozpoczną się o godzinie 19:00. Chętne drużyny zgłasza na stronie zapisów wyłącznie ich kapitan (podając dane wszystkich członków zespołu).

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP