Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2020, 14:04

autor: Frozen

Call of Duty: Black Ops CIA odkryte przez fanów cyklu

Gracze dokopali się do kolejnej wskazówki na temat tegorocznej części cyklu Call of Duty. Wynika z niej, że ukryta pod nazwą kodową The Red Door odsłona będzie nosiła podtytuł Black Ops CIA.

Call of Duty: Black Ops CIA odkryte przez fanów cyklu - ilustracja #1
Wygląda na to, że The Red Door to Call of Duty: Black Ops CIA.
W SKRÓCIE:
  • graczom udało się uruchomić The Red Door (wersję alfa nowego Call of Duty) na Xboksie One;
  • gra nie przepuszcza użytkowników przez ekran powitalny;
  • z informacji znalezionych w alfie wynika, że nowa część serii będzie nazywała się Call of Duty: Black Ops CIA.

W zeszłym miesiącu dataminerom udało się odkryć w bazie danych PSN alfę Call of Duty o kodowej nazwie The Red Door. Chociaż nie dało się jej odpalić, to dzięki przeanalizowaniu przez społeczność zaszyfrowanych plików poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat produkcji (m.in. dowiedzieliśmy się, jakie tryby gry zaoferuje nowy CoD). Od tamtej pory alfę znaleziono także na Xboksie One, gdzie udało się ją w końcu uruchomić.

Oczywiście, nie oznacza to, że nowy CoD jest grywalny. Produkcja zatrzymuje się już na ekranie powitalnym. Plusem jest jednak to, że wreszcie możemy zobaczyć logo gry oraz poznać jej pełny tytuł – Call of Duty: Black Ops CIA.

Przypominamy, że według TheXclusiveAce'a, jednego z najbardziej uznanych youtuberów specjalizujących się w temacie Call of Duty, tegoroczna odsłona CoD-a może ukazać się pod koniec września tego roku.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty