Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2016, 12:52

autor: Novameh

Unravel otrzymało wersję demo

Logiczna platformówka Unravel od studia Coldwood Interactive i firmy Electronic Arts doczekała się wersji demonstracyjnej, która oferuje początkowy etap rozgrywki.

Od teraz każdy może pokierować sympatyczną maskotką z włóczki. - Unravel otrzymało wersję demo - wiadomość - 2016-03-31
Od teraz każdy może pokierować sympatyczną maskotką z włóczki.

Jeżeli nie mogliście się zdecydować, czy warto dać szansę tej barwnej grze przygodowej, to trafił się idealny moment, by przekonać się na własnej skórze jak prezentuje się rzeczony tytuł w akcji. Wydawca gry, którym jest Electronic Arts, postanowił udostępnić wersję próbną Unravel dla wszystkich zainteresowanych (początkowo opcja ta była dostępna wyłącznie dla abonentów EA Access i Origin Access).

Demo dostępne jest na wszystkich platformach, na których wyszła gra, czyli PC-tach (w sklepie Origin) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One i zawiera pierwszy etap zabawy, z którym możemy spędzić maksymalnie 10 godzin (co ciekawe, ów limit czasowy nie występuje na konsoli PS4). Warto dodać, że jeśli po ograniu wspomnianego dema, gra przypadnie nam do gustu i zdecydujemy się na jej zakup, to cały nasz dotychczasowy postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji.

Samo Unravel, które zadebiutowało w zeszłym miesiącu, spotkało się z dość ciepłym przyjęciem ze strony graczy jak i recenzentów – w serwisie MetaCritic średnia ocen wynosi około 80%. Tytuł opowiada o losach maskotki imieniem Yarny, poszukującej śladów zaginionej rodziny. Gra może pochwalić się niezwykle atrakcyjną oprawą graficzną oraz ciekawymi zagadkami wykorzystującymi mechanikę rozwijanej włóczki, z której wykonany jest główny bohater. Za produkcję odpowiada szwedzkie studio Coldwood Interactive, znane dotychczas z gier familijnych i sportowych. Unravel jest pierwszym ambitnym projektem tego niezależnego dewelopera.