Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2014, 15:57

autor: Ender

United Eleven – testy przeglądarkowego menedżera piłkarskiego

Twórcy przeglądarkowej gry United Eleven, pozwalającej graczom wcielić się w menadżera drużyny piłkarskiej i zatrudnić najlepsze europejskie gwiazdy tego sportu, ogłosili, że rozpoczynają się otwarte testy produkcji, które trwać będą do 28 maja.

Twarzą gry jest Carlo Ancelotti - United Eleven – wystartowały testy przeglądarkowego menedżera piłkarskiego - wiadomość - 2014-05-18
Twarzą gry jest Carlo Ancelotti

Do 28 maja trwać będą otwarte testy gry United Eleven, przez twórców określane mianem przed-sezonu. Produkcja to przeglądarkowy menadżer piłki nożnej, w którym możemy stworzyć drużynę, składającą się z najlepszych licencjonowanych zawodników europejskich lig piłkarskich. W sumie do wyboru gracze mają ponad 50 tysięcy piłkarzy, grających dla bardziej i mniej znanych klubów Starego Kontynentu. Są oni przedstawieni w formie kart, zawierających szereg statystyk, odzwierciedlających ich rzeczywiste osiągnięcia na murawie. W testach może wziąć udział każdy kto zarejestruje się na oficjalnej stronie gry, która dostępna jest również w języku polskim. Autorzy obiecują, że w najbliższych dwóch tygodniach na uczestników zabawy czekać będą liczne atrakcje, związane z finałem Ligi Mistrzów.

United Eleven został opracowany przez koreańskie studio deweloperskie Blackpick, zaś jego wydawcą jest koncern Nexon, który znany jest z wielu produkcji MMO. Twarzą gry jest legendarny Carlo Ancelotti – wielokrotny reprezentant Włoch i trener m.in. zespołu Realu Madryt. United Eleven dostępny jest na komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych, korzystających z systemu iOS i Android.

  1. Oficjalna polska strona United Eleven

Ostatnia aktualizacja: 2014-05-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

United Eleven

United Eleven