Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweMMOWWW
Okładka United Eleven (WWW)

United Eleven WWW

Przeglądarkowy menadżer piłkarski, współpracujący zarówno z komputerami jak i urządzeniami przenośnymi. Gra wyróżnia się pełną licencją organizacji FIFPro oraz imponującą bazą ponad 50 tysięcy realnie istniejących piłkarzy.

Sportowe | zagraj za darmo | manager piłkarski

Gra przestała działać 13 czerwca 2016

WWW
Okładka United Eleven (WWW)

producent: NHN BlackPick

wydawca: Nexon Inc.

wydawca PL: Nexon Inc.

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

4czerwca2014

pudełko PL

4czerwca2014

premiera światowa

Gra United Eleven przestała działać

13czerwca2016

Aktualizacja: 13 czerwca 2016 roku firma Nexon, będąca wydawcą United Eleven, zamknęła serwery gry. Oznacza to, że przeglądarkowy menadżer piłkarski zakończył swój żywot po dwóch latach od premiery.

United Eleven to kompatybilny z komputerami oraz urządzeniami przenośnymi, przeglądarkowy menadżer piłkarski, w którym miast rywalizować z komputerową AI, stajemy w szranki z milionami graczy z całego świata. Tytuł został opracowany przez koreańskie studio deweloperskie Blackpick, zaś jego wydawcą jest znany z wielu bestsellerowych produkcji MMO koncern Nexon. Twarzą gry został legendarny Carlo Ancelotti – wielokrotny reprezentant Włoch i trener m.in. zespołu Realu Madryt.

Jak każda rasowa gra menadżerska, United Eleven daje nam możliwość stworzenia własnej drużyny i poprowadzenia jej do sukcesów w kolejnych rozgrywkach. Jako szef klubu będziemy odpowiadać m.in. za rekrutację nowych zawodników, ustawiczne wzmacnianie drużyny, podnoszenie statystyk i bezpośredni nadzór nad kolejnymi meczami naszej ekipy. Do zadań gracza należeć będzie nie tylko ustalenie składu, formacji i obmyślenie taktyki, która poprowadzi klub do zwycięstwa, lecz także dbanie o odpowiednią “chemię” w zespole. Zdaniem twórców stanowi ona bowiem element niemal równie ważny, jak samo przygotowanie sportowe.

W odróżnieniu od większości przeglądarkowych gier menadżerskich, United Eleven posiada pełną licencję FIFPro. Dzięki temu w grze znajdziemy nie tylko oryginalne nazwy drużyn z najsilniejszych europejskich lig, ale również imponującą bazę ponad 50 tysięcy realnie istniejących zawodników, zrzeszonych w tejże organizacji. Każdy z nich opisany został szeregiem parametrów, odzwierciedlających rzeczywistą wartość i umiejętności piłkarza. Swój zespół budujemy w oparciu o przyznany przed sezonem budżet. Jako, że gra korzysta z modelu free-to-play, wspartego systemem mikropłatności – wykorzystując realną gotówkę, gracze mogą jednak zaopatrywać się w szereg przydatnych bonusów, zapewniających przewagę nad rywalami.

United Eleven cechuje się przyjaznym interfejsem, oraz przejrzystą oprawą graficzną, wspartą mnóstwem zdjęć występujących w grze zawodników. Przebieg każdego ze spotkań możemy śledzić na żywo, dzięki zastosowanemu w grze zaawansowanemu silnikowi meczowemu, przypominającemu nieco ten, zastosowany w serii Football Manager. Pozwala to graczom na bieżąco reagować na zmieniającą się boiskową sytuację, podejmując odpowiednie decyzje taktyczne oraz personalne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe United Eleven

odpowiednia dla każdego wieku

United Eleven – testy przeglądarkowego menedżera piłkarskiego
United Eleven – testy przeglądarkowego menedżera piłkarskiego

wiadomość18 maja 2014

Twórcy przeglądarkowej gry United Eleven, pozwalającej graczom wcielić się w menadżera drużyny piłkarskiej i zatrudnić najlepsze europejskie gwiazdy tego sportu, ogłosili, że rozpoczynają się otwarte testy produkcji, które trwać będą do 28 maja.