Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2016, 10:59

autor: Entelarmer

Umbrella Corps opóźnione. Na pocieszenie mamy nowy zwiastun

Firma Capcom poinformowała o przesunięciu premiery strzelaniny Umbrella Corps na 21 czerwca. Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun, prezentujący możliwości personalizacji postaci gracza.

Umbrella Corps zaoferuje spore możliwości zmiany wyglądu naszej postaci. - Umbrella Corps opóźnione. Na pocieszenie mamy nowy zwiastun - wiadomość - 2016-04-07
Umbrella Corps zaoferuje spore możliwości zmiany wyglądu naszej postaci.

Kiedy ostatnio pisaliśmy o Umbrella Corps – sieciowej strzelaninie TPP w uniwersum Resident Evil – gra miała ukazać się w maju. Niestety, firma Capcom poinformowała o przesunięciu premiery na 21 czerwca, rzekomo w celu dopracowania produkcji. Niejako na osłodę twórcy ujawnili informacje na temat dostosowywania własnej postaci. Gracze będą zdobywać punkty za zwycięstwa nad wrogą drużyną i inne aktywności (na przykład zlikwidowanie zagrożenia za strony zombie). To pozwoli im na odblokowanie nowych broni (takich jak strzelba Doberman Pincer czy przerobiony pistolet Berreta 92F ‘Samurai Edge’) i ulepszeń do nich oraz Zombie Jammera – urządzenia zapewniającego brak zainteresowania ze strony kontrolowanych przez S.I. nieumarłych niemilców oraz szwendających się egzemplarzy broni biologicznej.

Te praktyczne modyfikacje nie będą jedynymi – gracze będą mogli również zmienić kolorystykę dowolnego elementu pancerza bądź broni oraz dodać przeróżne nadruki. Ciekawym pomysłem zdaje się być system I.C.O.N. (Interconnected Communications Operations Network), pozwalający użytkownikom na łączenie dostępnych gestów i dźwięków w celu stworzenia unikatowych animacji. Niewykluczone, że tytuł umożliwi samodzielne dodawanie tych drugich, aczkolwiek w tekście udostępnionym przez wydawcę nie ma o tym ani słowa. Umbrella Corps ma kosztować 29,99 dolarów (dotyczy wersji cyfrowej na PC oraz konsolę PlayStation 4 w USA). Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący możliwości dostosowywania postaci pod upodobania gracza.

Umbrella Corps to sieciowa strzelanina osadzona w świecie znanym z serii Resident Evil, a zarazem kolejny tytuł po średnim Resident Evil: Operation Racoon City starający się przenieść słynny cykl w środowisko sieciowe. Rozgrywka skupia się wokół trybu dla wielu graczy, w którym dwie drużyny najemników rywalizują na mapach pełnych zombie i innych maszkar stworzonych przez zabójczego wirusa. Początkowo każdy gracz posiada urządzenie pozwalające na bezpieczne mijanie nieumarłych, jednak może ono zostać zniszczone, narażając ich na atak zabójczych broni biologicznych. Tytuł zaoferuje też tryb dla jednego gracza, złożony z 20 misji.