Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2019, 21:25

Ujawniono wymagania sprzętowe Layers of Fear 2

Studio Bloober Team udostępniło wymagania sprzętowe Layers of Fear 2 – drugiej części horroru o staczającym się w otchłań szaleństwa artyście.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Layers of Fear 2 - Ujawniono wymagania sprzętowe Layers of Fear 2 - wiadomość - 2019-04-12
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Layers of Fear 2

Rodzime studio Bloober Team opublikowało minimalne wymagania sprzętowe swojej najnowszej produkcji – pierwszoosobowego horroru – Layers of Fear 2.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3 3.4 GHz lub AMD A8-7600 3.1 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Wersja DirectX: 11
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD

Layers of Fear 2 rozwija pomysły znane z poprzedniej części. Tak więc gracze poruszać się będą po klaustrofobicznych lokacjach, obserwując różnorakie paranormalne zjawiska i poznając historię głównego bohatera. Fabularnie również jest podobnie. Ponownie więc będzie można wcielić się w artystę, staczającego się w otchłań szaleństwa. Tym razem zamiast obrazu będzie film, a protagonista przemieszczać się będzie po zakamarkach znajdującego się na pełnym morzu statku.

Layers of Fear 2 zadebiutować ma gdzieś w połowie tego roku. Dokładna data nie jest jednak znana. Pod koniec ubiegłego miesiąca opublikowany został pierwszy gameplay z produkcji. Wiadomo, że zmierza ona na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.