Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2016, 10:40

autor: Entelarmer

Ujawniono edycję kolekcjonerską Gears of War 4

Serwis Amazon ujawnił edycję kolekcjonerską Gears of War 4. Oprócz dodatków fizycznych i cyfrowych, zestaw uwzględni grę w edycji Ultimate, która pozwoli zapoznać się z dziełem studia The Coalition już 7 października (cztery dni przed oficjalną premierą).

Ujawniono edycję kolekcjonerską Gears of War 4 - ilustracja #1

Serwis Amazon wielokrotnie ujawniał informacje na temat gier, jak choćby o odświeżonej edycji Fahrenheit czy styczniowej premierze pecetowego Rise of the Tomb Raider. Oczywiście nie wszystkie doniesienia okazały się prawdziwe, ale w przypadku ujawnionej właśnie edycji kolekcjonerskiej gry Gears of War 4 wątpliwości nie ma. Na stronie Amazona znalazła się bowiem oferta zamówienia przedpremierowego Gears of War 4: Collector’s Edition. Kolekcjonerka wystąpi w dwóch wersjach, przy czym jedyną różnicą zdaje się być dołączana figurka, przedstawiająca JD Fenixa na motorze. W przypadku standardowego wydania postać ma na sobie typowy uniform COG-u (fikcyjnych sił zbrojnych w świecie gry), podczas gdy w zestawie Outsidera młody Fenix występuje w bardziej swobodnym stroju. Pozostałe dodatki są identyczne i uwzględniają stalowe opakowanie, ekskluzywną litografię oraz breloczek w kształcie granatu odłamkowego.

Do materialnych dóbr dochodzą bonusy cyfrowe, w tym 3 skrzynki z bronią Gears Crates oraz przepustka sezonowa, dająca dostęp do przyszłych DLC. Ta ostatnia wchodzi w skład Ultimate Edition, dostępnej także poza edycją kolekcjonerską. Jest to o tyle istotne, że cena Collector’s Edition wynosi aż 249,99 dolarów, czyli ok. 974 złotych. Wersja Ostateczna kosztuje znacznie mniej, bo „tylko” 99,99 dolarów (ok. 390 zł) i daje permanentny dostęp do wszystkich map z DLC (przypomnijmy – mapy z dodatków będą dostępne za darmo tylko przez pewien czas na zasadzie rotacji). Co więcej, Ultimate Edition – w tym i Collector’s Edition – pozwoli na zabawę z nowymi Gearsami na cztery dni przed premierą, a więc 7, a nie 11 października. Przypominamy też o trwających otwartych beta-testach, które rozpoczęły się 18 kwietnia, a zakończą się 1 maja.

Ujawniono edycję kolekcjonerską Gears of War 4 - ilustracja #3

Gears of War 4 to czwarta duża odsłona ekskluzywnej serii trzecioosobowych strzelanek na konsole Microsoftu. Fabularnie gra nie jest bezpośrednią kontynuacją poprzednich części cyklu, pokazując losy syna dawnego protagonisty. Natomiast rozgrywka nie odbiega zbytnio od formuły wypracowywanej przez cykl od 2006 roku, wciąż więc istotne jest korzystanie z osłon. System związany z nimi ma zostać usprawniony, a wśród nowości najistotniejsze wydają się być burze, wpływające w realnym stopniu na walkę. Tytuł ma zadebiutować 11 października na konsolę Xbox One.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Gears of War 4

Gears of War 4