Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2013, 18:23

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

UFO Online weszło w fazę otwartych beta testów

UFO Online, przeglądarkowa gra strategiczna od twórców serii Cultures, wkroczyła w fazę otwartych beta testów. Dzięki temu wszyscy chętni mogą już teraz rozpocząć zabawę w ratowanie świata przed obcymi.

Twórcy gry UFO Online, studio Funatics Development, poinformowali, że produkcja weszła w fazę otwartych beta testów i obecnie dostępna jest dla każdego. Chętni, którzy chcą dołączyć do zabawy powinni zajrzeć na oficjalną stronę tytułu.

Beta gry UFO Online dostępna dla wszystkich.

W listopadzie 2011 roku informowaliśmy o rozpoczęciu zamkniętych testów gry UFO Online. Po wielu miesiącach oczekiwania, wszyscy fani nadchodzącej produkcji w końcu mogą się nią cieszyć, dzięki otwarciu bety. By rozpocząć zabawę wystarczy tylko udać się na stronę projektu i zarejestrować się. W razie jakiś wątpliwości warto zajrzeć także na oficjalne forum gry i poczytać sobie wątek dotyczący często zadawanych pytań.

UFO Online to przeglądarkowa gra z gatunku turowych strategii. Historia opowiada o najeździe kosmitów, chcących zgładzić ludzkość. Obcy omamili większość nieświadomej niebezpieczeństwa ludności, a powstrzymać mogą ich tylko trzy organizacje oporu, które odkryły prawdziwe zamiary przybyszów z kosmosu.

Za UFO Online odpowiada niemieckie studio Funatics Development, które znane jest z takich gier jak seria Cultures czy The Settlers: Narodziny kultur. Firma została założona w 1998 roku, a swoją pierwszą produkcję, Catan – First Island, wydała rok później. Najnowsza gra nie jest jedyną, która służy do zabawy w przeglądarkach. Deweloper na swoim koncie ma także projekt Cultures Online.