Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2016, 09:11

autor: Góral

Ubisoft powrócił do Humble Bundle z Assassin's Creed Chronicles: China, The Crew i innymi grami

Przed kilkoma miesiącami mogliśmy nabyć paczkę gier firmy Ubisoft w ramach akcji Humble Bundle. Francuski wydawca postanowił powrócić z identycznym zestawem, zawierającym m.in. Assassin's Creed Chronicles: China, The Crew czy też Assassin's Creed: Rogue.

W lutym bieżącego roku firma Ubisoft wystartowała z paczką Humble Bundle, w której znajdowały się takie gry jak Assassin's Creed Chronicles: China czy też The Crew. Jeżeli ominęła Was wtedy rzeczona promocja, to teraz możecie nadrobić zaległości, gdyż identyczny zestaw dostępny jest ponownie. Na dokonanie zakupu macie jeszcze kilkanaście dni, więc nie musicie się przesadnie śpieszyć. Dodatkowo za kilka dni do paczki zostaną dołożone nowe, nieznane jeszcze produkcje, do których dostęp zaklepiecie sobie inwestując w drugi próg (obecnie 6,44 dolarów, a więc około 26 zł). Do zamówień dodawana jest także 10% zniżka na zakup Humble Monthly dla nowych subskrybentów. I to właściwie wszystko, choć pamiętajcie jeszcze, że wpłaty możecie rozdzielać pomiędzy fundacje charytatywne, organizatorów akcji oraz oczywiście sam Ubisoft.

Assassin's Creed Chronicles: China dostępne w nowym-starym Humble Bundle. - Ubisoft powrócił do Humble Bundle z Assassin's Creed Chronicles: China, The Crew i innymi grami - wiadomość - 2016-05-25
Assassin's Creed Chronicles: China dostępne w nowym-starym Humble Bundle.

Próg pierwszy – min. 1 dolar (ok. 4 zł):

Próg drugi – m.in. 6,44 dolarów (ok. 26 zł):

Próg trzeci – min. 15 dolarów (ok. 60 zł):

Próg czwarty – 75 dolarów (ok. 298 zł):