Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2011, 12:19

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Tylko 69,90 zł za The Sims 3: Zwierzaki w Sklepie GRY-OnLine!

Kolejny dzień przynosi kolejny tytuł w świątecznej promocji hitów od Electronic Arts. Dzisiaj Sklep GRY-OnLine ma dla Was The Sims 3: Zwierzaki w świetnej cenie. Za wersję na PC zapłacicie tylko 69,90 zł, a na PS3/X360 jedynie 99,90 zł.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj możecie zakupić kolejną grę w wyjątkowej cenie. Zamawiając 6 grudnia The Sims 3: Zwierzaki, płacicie nawet 50 zł mniej! W Sklepie GRY-OnLine wersja na PC kosztuje 69,90 zł, a na PS3/X360 tylko 99,90 zł. To idealna okazja, by w ramach świątecznego prezentu zapewnić komuś więcej rozrywki w The Sims 3.

Tylko 69,90 zł za The Sims 3: Zwierzaki w Sklepie GRY-OnLine! - ilustracja #1

The Sims 3: Zwierzaki to kolejny dodatek do bardzo znanego cyklu The Sims. Rozszerzenie wprowadza do rozgrywki zwierzęta – psy, koty, a nawet konie. Pozwala nie tylko na stworzenie własnego pupila i opiekowanie się nim, ale także na wcielenie się w niego i poznawanie otaczającego świata jego oczami. Do uruchomienia gry konieczne jest posiadanie podstawowej wersji The Sims 3.

Nie czekajcie i skorzystajcie z okazji do zwiększenia radości płynącej z grania. The Sims 3: Zwierzaki w tak niskiej cenie możecie zamówić tylko dzisiaj. Jutro promocja kolejnego hitu Electronic Arts.