Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2012, 18:39

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (17-23 września 2012)

W tym tygodniu na Gramy na Wynos przetestowaliśmy wydajność I Am Alive i Torchlight II. Pisaliśmy też o pierwszym godnym uwagi mobilnym MOBA, najciekawszych pecetowych filmikach z targów Tokyo Game Show oraz wersji demonstracyjnej przygodówki Secret Files 3. Omówiliśmy również najciekawsze darmowe produkcje wypuszczone w ostatnich kilku dniach.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (17-23 września 2012) - ilustracja #1
Torchlight II

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów, które ciągu ostatnich siedmiu dni pojawiły się GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność dwóch pecetowych gier – postapokaliptycznego I Am Alive oraz wyczekiwanego przez fanów action-RPG Torchlight II. Natomiast szesnasty odcinek tworzonej we współpracy z serwisem tvgry.pl serii video poświęcony był trzem tytułom na system Android – Turbo Kids, Burger oraz Bubble Shooter . Pisaliśmy również o Heroes of Order & Chaos, czyli pierwszym mobilnym MOBA z prawdziwego zdarzenia, nad którym pracuje studio Gameloft

Sporo miejsca oddaliśmy też obiecującym nadchodzącym grom niezależnym. Wśród nich znalazła się przygodówka Reperfection, nad którą pracują twórcy dwóch ostatnich odsłon serii Black Mirror oraz turowe cRPG Expeditions: Conquistador, w którym gracze udadzą się na podbój XVI-wiecznej Ameryki. Przyjrzeliśmy się również strategii Folk Tale, która ma szanse stać się pierwszym od wielu lat godnym uwagi rywalem cyklu The Settlers.

Ponadto pisaliśmy o kilkudziesięciominutowych zapisach rozgrywki z dwóch nadchodzących superprodukcji Free-2-Play, czyli PlanetSide 2 i Hawken. Przygotowaliśmy też zestawienie najciekawszych pecetowych filmików z targów Tokyo Game Show. Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najlepszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (17-23 września 2012) - ilustracja #2
Z darmowych produkcji polecamy m.in. Farsh, czyli grę logiczną, w której kluczem do sukcesu jest właściwe rozwijanie perskiego dywanu.

W sumie, w okresie 17 do 23 września na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy/materiały video

Wybór ciekawszych newsów:

 1. Darmowe Perełki - 23 września 2012 roku
 2. Najciekawsze pecetowe filmiki z Tokyo Game Show 2012
 3. Folk Tale, czyli pierwszy od lat godny uwagi rywal The Settlers
 4. Secret Files 3 - zagraj w demo trzeciej części Tajnych Akt
 5. Hawken – 27 minutowy zapis rozgrywki z mechowej strzelanki F2P
 6. PlanetSide 2 - obejrzyj pół godziny zapisu z bety
 7. W cRPG Expeditions: Conquistador udamy się na podbój XVI-wiecznej Ameryki
 8. Tablet Nexus 7 dostępny w sprzedaży od 25 września!
 9. Heroes of Order & Chaos - Gameloft szykuje MOBA na Androida
 10. Reperfection, czyli nowa przygodówka twórców serii Black Mirror
 11. R.A.W. – Realms of Ancient War – nowe zwiastuny z action-RPG pokazują tryb kooperacyjny i klasę łotrzyka