Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2012, 13:30

autor: Muninn

Twórcy Wiedźmina zatrudnią specjalistę od trybu multiplayer

Na stronie studia CD Projekt RED pojawiło się ogłoszenie o pracę dla programistów, znających się na tworzeniu systemów rozgrywki multiplayer. Kandydat musi mieć doświadczenie w branży gier i jego zadaniem będzie dostosowanie silników gier do trybu wieloosobowego.

Czy kolejne gry studia CD Projekt RED zostaną wyposażone w tryb multiplayer? Bardzo możliwe, ponieważ zespół chce zatrudnić programistę, specjalizującego się w rozgrywkach wieloosobowych.

Twórcy Wiedźmina zatrudnią specjalistę od trybu multiplayer - ilustracja #1
Wiedźmin 2

Na stronie CD Projekt RED pojawiło się ogłoszenie o pracę dla programisty, który zajmie się wprowadzeniem do silnika, mającego napędzać przyszłe gry studia, zawartości pozwalającej na rozgrywkę przez Internet. Wymagania stawiane kandydatom to m.in. znajomość języka C/C++, zagadnień z zakresu TCP/IP, UDP, NAT, doświadczenie w tworzeniu gier RPG oraz systemu rozgrywki multiplayer.

W tej chwili CD Projekt RED pracuje nad dwiema produkcjami: mrocznym RPG fantasy (może Wiedźmin 3?) oraz grze rozgrywającej się w cyberpunkowym świecie (więcej informacji znajduje się w relacji z letniej konferencji CDP RED). Z przedstawionych informacji wynika, że najprawdopodobniej zostaną one wyposażone w tryb rozgrywki wieloosobowej.

  1. Oficjalna strona CD Projekt RED