Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 12:10

autor: XxX

Twórcy No Man's Sky nie zwalniają tempa, wyszła kolejna aktualizacja

Wraz z nową aktualizacją 2.12 w No Man's Sky rozpoczęło się wydarzenie społecznościowe, w którym do zdobycia są cenne nagrody. Mogą w nim wziąć udział wszyscy gracze. Dodatkowo Hello Games pokazuje, jak dba o swój tytuł poprzez implementację całej serii poprawek.

Za wypełnianie misji w Anomalii zostały przewidziane cenne nagrody / źródło: No Man’s Sky. - Twórcy No Man's Sky nie zwalniają tempa, wyszła kolejna aktualizacja - wiadomość - 2019-09-19
Za wypełnianie misji w Anomalii zostały przewidziane cenne nagrody / źródło: No Man’s Sky.

Studio Hello Games po raz kolejny udowadnia, że dobro graczy leży mu na sercu. Nieco ponad miesiąc po wypuszczeniu gigantycznej aktualizacji Beyond, twórcy raczą nas wydarzeniem społecznościowym oraz całą serią mniejszych i większych poprawek, które mają na celu zaradzenie problemom, jakie pojawiły się w grze.

W ramach nowego wydarzenia gracze muszą wypełnić cały szereg misji w Anomalii Kosmicznej, aby w ten sposób osiągać kolejne kamienie milowe. W miarę jak społeczność będzie robiła coraz większe postępy, w asortymencie robota Quicksilvera pojawią się kolejne przedmioty do kupienia. W ten sposób będzie można skompletować unikalny pancerz Vy'keen, na który składa się łącznie 5 elementów: naramienniki, rękawice, napierśnik, spodnie oraz buty. Postęp możecie śledzić za pośrednictwem robota w Anomalii lub strony internetowej.

Oprócz standardowych misji dostępne będą również zadania dzienne, w przypadku których do zdobycia jest waluta Quicksilver, za którą można zakupić różne kosmetyczne elementy wyposażenia. Gracze mogą odłożyć na później maksymalnie trzy takie zadania.

Napierśnik Vy'keen to jeden z przedmiotów do odblokowania w ramach kamieni milowych / źródło: No Man’s Sky. - Twórcy No Man's Sky nie zwalniają tempa, wyszła kolejna aktualizacja - wiadomość - 2019-09-19
Napierśnik Vy'keen to jeden z przedmiotów do odblokowania w ramach kamieni milowych / źródło: No Man’s Sky.

W ramach wydarzenia mają pojawić się również unikalne rzadkie misje. Jednak o nich nie wiemy teraz za wiele, ponieważ twórcy nie chcą psuć graczom niespodzianki. Wiadomo jedynie, że uczestnictwo w nich zaowocuje bardzo cennymi nagrodami.

Aktualizacja 2.12 to jednak nie tylko nowe wydarzenie społecznościowe. To również cała masa drobnych i większych poprawek, wśród których najważniejszą jest zmniejszenie rozmycia przy korzystaniu z PSVR. Jest to jeden z problemów, na który gracze skarżyli się wyjątkowo często, przez co korzystanie z gogli wirtualnej rzeczywistości nie należało do najprzyjemniejszych.

Jeśli jesteście zainteresowani dalszymi poprawkami, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga twórców, na którym każda z nich została szczegółowo opisana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

No Man's Sky

No Man's Sky