Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2020, 18:33

autor: Froozyy

Kody na walutę do Genshin Impact za darmo

Gracze, którzy spędzili już trochę czasu w Genshin Impact, mogą otrzymać za darmo sporo cennej waluty używanej w zyskującej na popularności nowej produkcji studia MiHoYo.

Kody na walutę do Genshin Impact za darmo - ilustracja #1
Graliście już w Genshin Impact?

Kilka dni temu oficjalnie zadebiutował Genshin Impact, czyli jRPG stawiający m.in. na swobodną eksplorację otwartego świata. Produkcja dostępna jest za darmo (z opcjonalnymi mikropłatnościami) na komputerach osobistych, konsoli PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych, więc nie dziwi ogromne zainteresowanie tytułem (które swoją drogą miało również wpływ na powolne pobieranie plików w okresie premiery).

Gracze, którzy spędzili już w produkcji nieco czasu (trzeba posiadać przynajmniej 10. rangę „Adventure”), mają właśnie szansę na zdobycie 60 Primogemów oraz 10 tys. Mori (są to dwie waluty używane w Genshin Impact), dzięki specjalnym kodom udostępnionym w sieci. Aby otrzymać nagrody, należy zalogować się na tej witrynie, wybrać swój serwer, podać nick naszej postaci oraz w odpowiednim polu wpisać jeden z poniższych kodów (każdy serwer wymaga innego).

  • Europa - Genshin0928E
  • Ameryka Północna - Genshin0928N
  • Azja - Genshin0928A

Niestety z bonusu mogą skorzystać wyłącznie posiadacze pecetów oraz urządzeń mobilnych, ponieważ gracze na PS4 nie są w stanie połączyć swojego konta z profilem na oficjalnej stronie gry.