Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 18:13

autor: Hed

Twórcy Hawken zapraszają na otwartą betę – start za tydzień

Za tydzień rozpocznie się otwarta beta Hawken, czyli strzelanki free-to-play o mechach. Potwierdzili to twórcy gry ze studia Adhesive Games, którzy w najbliższych tygodniach będą mieli ręce pełne roboty.

Hawken wejdzie w fazę otwartej bety dokładnie za tydzień. - Twórcy Hawken zapraszają na otwartą betę – start za tydzień - wiadomość - 2012-12-05
Hawken wejdzie w fazę otwartej bety dokładnie za tydzień.

Dokładnie za tydzień wystartuje otwarta beta Hawken, na którą pewnie czeka wielu fanów mechów. Dostęp do testów otrzymają wszystkie osoby, które się na nie zapiszą, tworząc konto na oficjalnej stronie produkcji. W tej wieloosobowej strzelance free-to-play pokierujemy maszynami ważącymi zapewne po kilkanaście ton. Autorzy gry ze studia Adhesive Games stawiają jednak na dość szybką akcję, w odróżnieniu od bardziej „przyziemnego” MechWarrior Online.

Wiele osób miało już okazję sprawdzić Hawken, bo zamknięte testy prowadzono od kilku miesięcy. Za tydzień do zabawy w końcu dołączą wszyscy chętni. Przedstawiciel dewelopera przyznał, że gra przebyła drugą drogę do otwartej bety, którą obiecano wiele miesięcy temu. W najbliższych dniach ekipa tworząca tytuł poświęci specjalną uwagę, aby gracze otrzymali jak najlepszą rozgrywkę. Otwarta beta pomoże też w zaimplementowaniu poprawek, o jakie proszono we wcześniejszych testach.

Twórcy Hawken zapraszają na otwartą betę – start za tydzień - ilustracja #3Hawken to strzelanka free-to-play, którą pokazano szerzej w ubiegłym roku. Produkcja studia Adhesive szybko zyskała rozgłos, zaskakując świetną oprawą graficzną, gęstym klimatem oraz samym faktem podjęcia tematu mechów. Przedpremierowy sukces tytułu jest tak duży, że powstaje serial fabularny rozgrywający się w tym samym uniwersum (premiera odbędzie się w 2013 roku). Finalna wersja Hawken powinna pojawić się w nadchodzących miesiącach.

  1. Oficjalna strona Hawken
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hawken

Hawken