Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2020, 12:02

autor: Aquma

Twórcy God of War zrekrutowali scenarzystkę - to znana youtuberka

Studio Sony Santa Monica ma nową scenarzystkę – Alanah Pearce, czyli znaną youtuberkę, która w przeszłości pracowała dla serwisu gamingowego IGN.

W SKRÓCIE:

  1. youtuberka Alanah Pearce dołączyła do studia Sony Santa Monica;
  2. była redaktorka IGN będzie scenarzystką gier wideo.

Była redaktorka serwisu IGN i znana youtuberka Alanah Pearce poinformowała w poście na Twitterze, że dołączyła do zespołu Sony Santa Monica, odpowiedzialnego za świetnie przyjętą serię przygodowych gier akcji God of War. Alanah będzie pracowała na stanowisku scenarzystki gier wideo (ang. video game writer).

Cześć wszystkim. W końcu mogę ogłosić moją nową pracę... jako scenarzystka gier wideo w studiu @SonySantaMonica, które pewnie znacie ze stworzenia God of War. Jestem tak bardzo dumna, że jestem częścią tego niesamowitego zespołu - czytamy.

Na razie nie wiadomo, nad jakim projektem będzie pracowała Alanah Pearce, ale najbardziej prawdopodobne zdaje się, że będzie to zapowiedziane już God of War: Ragnarok.

Co ciekawe, wspomniana youtuberka pojawi się w… Cyberpunku 2077 (część bohaterów niezależnych w grze CD Projekt RED jest wzorowana na znanych internautach).

  1. Recenzja gry God of War – arcydzieło rzezi tylko na PS4
  2. Alanah Pearce – YouTube
  3. Sony Santa Monica – strona oficjalna