Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2024, 14:10

Twórca Manor Lords musiał opóźnić kolejną łatkę, bo dział QA odkrył coś poważnego. „Cóż, może jednak coś zabawnego”

Do Manor Lords wkradł się „poważny” błąd, przez który dzisiejsza aktualizacja została opóźniona. Przy okazji gra została objęta promocją na Steamie.

Źródło fot. Slavic Magic
i

Twórca Manor Lords za pośrednictwem serwisu X przekazał informację o opóźnieniu zaplanowanej na dzisiaj aktualizacji. Miała ona między innymi usunąć błąd z „zamrożonymi ludźmi”, jednak na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Zespół odpowiedzialny za testowanie gry odnalazł bowiem nowego buga, który wywołuje dość zabawny efekt.

Dobrze, że poczekałem do poniedziałku, bo wygląda na to, że tym razem dział QA znalazł coś poważnego i muszę opóźnić dzisiejszą łatkę i najpierw to naprawić. Przepraszam za to. Cóż, może jednak to coś zabawnego, a nie poważnego. Zależy jak na to spojrzeć…

Na załączonym przez Grzegorza Stycznia wideo zaprezentowany został ów błąd. Widać na nim postacie, które są pochylone o mniej więcej 90 stopni w w stosunku do ziemi, przez co podczas poruszania się wyglądają jakby po niej pływały. Gracze odebrali tę wiadomość bardzo pozytywnie, a jedna osoba skomentowała nawet, że deweloper jest teraz gotowy, aby podjąć się pracy w Bethesdzie.

Twórca nie podał nowej daty premiery aktualizacji, ale biorąc pod uwagę, że to tylko jeden błąd, jego naprawa nie powinna potrwać długo.

Przy okazji wczoraj Manor Lords ponownie objęte zostało promocją w serwisie Steam, określaną przez Stycznia jako „promocja wczesnego dostępu”. Ta powracać będzie co jakiś czas i wynosi 25%. W związku z tym grę możecie nabyć teraz za 112,49 zł.

  1. Manor Lords – karta gry na Steam

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej