Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2012, 10:48

autor: Sarge

Trwa styczniowa wyprzedaż w serwisie cyfrowej dystrybucji Green Man Gaming

W serwisie dystrybucji cyfrowej Green Man Gaming trwa styczniowa wyprzedaż pecetowych gier. W jej ramach codziennie do 14 stycznia znajdziemy odmienny zestaw produkcji w obniżonych cenach.

Ledwie zakończyła się świąteczna wyprzedaż na Steamie, a z własną promocją postanowił wystartować serwis dystrybucji cyfrowej Green Man Gaming. Przez najbliższe 10 dni będziemy mogli trafić tam na interesujące okazje.

Akcja trwa od początku roku i codziennie w jej ramach pojawiają się nowe tytuły. Obecna oferta obowiązuje do godziny 13:00, gdy zostanie zamieniona na kolejny zestaw przecenionych produkcji. Wprawdzie niektóre z aktualnie dostępnych pozycji są mniej atrakcyjne niż te ze świątecznej wyprzedaży Steama, ale warto codziennie zaglądać na stronę Green Man Gaming w poszukiwaniu lepszych okazji.

Trwa styczniowa wyprzedaż w serwisie cyfrowej dystrybucji Green Man Gaming - ilustracja #1

W tej chwili w promocji znajdziemy m.in. ostatnio wydane gry takie jak Saints Row: The Third, Batman: Arkham City, czy Dead Island. Nie brakuje także starszych produkcji, które posiadają cenę niższą nawet o 75% od standardowej. Część aktualnej oferty prezentuje się następująco:

  1. Saints Row: The Third - 33,49 dolary (około 115 złotych) - obniżka o 33%;
  2. Arcania: Gothic 4 - 4,94 dolary (około 17 złotych) - obniżka o 75%;
  3. Batman: Arkham City - 24,97 dolary (około 85 złotych) - obniżka o 50%;
  4. Dead Island - 19,49 dolarów (około 67 złotych) - obniżka o 35%;
  5. Driver: San Francisco - 12,48 dolarów (około 43 złote) - obniżka o 75%;
  6. Thief: Deadly Shadows - 4,99 dolary (około 17 złotych) - obniżka o 75%;
  7. Condemned: Criminal Origins - 3,73 dolary (około 13 złotych) - obniżka o 75%;
  8. Bastion - 7,49 dolarów (około 25 złotych) - obniżka o 50%;
  9. Guild Wars Trilogy - 14,97 dolarów (około 50 złotych) - obniżka o 50%.

Styczniowa wyprzedaż serwisu Green Man Gaming zakończy się 14 stycznia, więc będzie jeszcze sporo okazji na to, by zaopatrzyć się w inne tytuły. Warto zwrócić uwagę na fakt, że bodajże wszystkie przecenione produkcje dostępne są w angielskiej wersji językowej. Zwolennicy polskich lokalizacji powinni zatem zastanowić się nad ewentualnym zakupem.

  1. Oficjalna strona internetowa Green Man Gaming
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.