Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2021, 12:05

Transmogryfikacja pojawi się w AC Valhalla, choć nie wiadomo kiedy

Obiecana przez firmę Ubisoft opcja transmogryfikacji w Assassin's Creed: Valhalla nadal jest zaplanowana. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie pojawi się stosowna aktualizacja gry.

W SKRÓCIE:
  1. Przed premierą Assassin’s Creed: Valhalla firma Ubisoft obiecała dodanie systemu transmogryfikacji.
  2. Niestety od premiery gry nic na ten temat nie powiedziano.
  3. Francuski wydawca zamierza spełnić obietnicę, nie zdradza jednak, kiedy dokładnie.

Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma w jednej z wielu aktualizacji system transmogryfikacji przedmiotów, czyli mówiąc w skrócie, otrzymamy możliwość zmiany wyglądu ekwipunku bez zmian statystyk. Opcja idealna dla osób, które nie chcą poświęcać wizualnego aspektu uzbrojenia na rzecz jego mocy.

Gdy najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed zadebiutowała na rynku, część graczy była zdziwiona nieobecnością tego systemu, który dostępny był w Assassin’s Creed: Odyssey. Firma Ubisoft co prawda obiecała jego dodanie, ale nie określiła ram czasowych aktualizacji, która uzupełniłaby braki.

Od premiery minęło kilka tygodni, a w tej sprawie nadal nic nie wiadomo. Jeden z użytkowników Reddita zaniepokojony ciszą postanowił napisać do działu wsparcia Ubisoftu i uzyskał odpowiedź, że stosowna aktualizacja nadal jest w planach, ale niestety pracownik nie jest w stanie podać, kiedy miałaby się pojawić.

Transmogryfikacja pojawi się w AC Valhalla, choć nie wiadomo kiedy - ilustracja #1
https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-transmog-when-ubisoft/

Ostatnio informowaliśmy, że deweloperzy odpowiedzialni za popremierowe wsparcie Assassin’s Creed: Valhalla mają w planach poprawę wizualnej warstwy gry na konsolach nowej generacji i pecetach. Nie ulega więc wątpliwości, że firma Ubisoft nie zamierza szybko porzucać udostępniania aktualizacji dla najnowszej odsłony najpopularniejszej serii w swoim portfolio.

  1. Oficjalna strona Assassin's Creed: Valhalla
  2. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  3. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry