Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 lutego 2021, 13:02

autor: Ness

Tom Holland zapowiada Spider-Mana 3 jako jeden z najlepszych momentów w karierze

Tom Holland podzielił się na Instagramie zdjęciem z planu najnowszej części Spider-Mana. Aktor sugeruje, że nadchodząca produkcja to jedna z najważniejszych w jego karierze.

Dla Toma Hollanda szykuje się udany sezon. W 2021 roku na ekranach pojawią się trzy tytuły z jego udziałem – Cherry: Niewinność utracona, Ruchomy chaos oraz Spider-Man 3 (tytuł roboczy). Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie z planu tego ostatniego filmu. Pozuje na nim ubrany w pełny strój Człowieka-Pająka wspólnie ze swoim młodszym bratem Harrym. Holland zamieścił również opis, który sugeruje, że nadchodzący film będzie dla niego jednym z najważniejszych w karierze.

Dzisiejszy dzień był jednym z najważniejszych w całej mojej karierze. Ci, którzy byli ze mną, wiedzą o co chodzi. Pozostali niech lepiej zapną pasy!

Tom Holland zapowiada Spider-Mana 3 jako jeden z najlepszych momentów w karierze - ilustracja #1
Tom Holland razem ze swoim bratem – Harrym. Źródło: Instagram

Produkcja Spider-Mana 3 owiana jest tajemnicą. Spekuluje się, że film będzie wielkim crossoverem, podobnym do nagrodzonej Oscarem animacji Spider-Man Uniwersum. Zdjęcia z planu sugerują powiązanie z trwającym obecnie serialem WandaVision, istnienie równoległych światów lub możliwy występ jednego ze znanych czarnych charakterów. A to wszystko przy prawdopodobnym udziale aktorów znanych z poprzednich filmów o przygodach Człowieka-Pająka. W obsadzie mają znaleźć się takie nazwiska jak: Andrew Garfield i Emma Stone (obie części Niesamowitego Spider-Mana), Tobey Maguire i Kirsten Dunst (trylogia Spider-Man Sama Raimiego), Alfred Molina (Spider-Man 2) oraz Jamie Foxx (Niesamowity Spider-Man 2). W filmie na pewno znajdzie się Benedict Cumberbatch, który powróci jako Doktor Strange. Do plotek obsadowych odniósł się sam prezes Marvel Studios Kevin Feige. Powiedział on, że część tych informacji może być prawdziwa, jednak nie może ujawnić jakie, ponieważ popsułoby to jakąkolwiek zabawę.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem nienazwanej na tę chwilę odsłony jest twórca dwóch poprzednich części Jon Watts. Produkcja powstaje we współpracy Marvel Studios oraz studia Sony.