Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2016, 09:07

autor: Góral

Tom Clancy's The Division - informacje o pre-loadzie i braku recenzji w dniu premiery

Firma Ubisoft podzieliła się informacjami związanymi z pre-loadem Tom Clancy's The Division. Pliki gry mogą już pobierać osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję na Xboksie One. PC-towcy rozpoczną ściąganie dziś o godzinie 18:00, a posiadacze PlayStation 4 w niedzielę. Dodatkowo ujawniono, że recenzenci zaczną testy w tym samym czasie, co reszta graczy, więc stosowne teksty nie pojawią się w dniu premiery.

8 marca odbędzie się premiera wyczekiwanej gry Tom Clancy's The Division od studia Massive Entertainment. Na kilka dni przed debiutem wydawca udzielił informacji dotyczących pre-loadu, czyli możliwości wcześniejszego pobrania plików produkcji. Posiadacze Xboksa One, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję mogą już ściągać tytuł. PC-towcy (Steam / Uplay) otrzymają taką możliwości dziś o godzinie 18:00, a użytkownicy konsoli PlayStation 4 muszą poczekać do 6 marca (pre-load dostępny będzie już minutę po północy). Dodatkowo na koncie Tom Clancy's The Division na Facebooku poinformowano, że w Polsce serwery produkcji zostaną włączone 7 marca o godzinie 14:01, przy czym zabawę będzie można rozpocząć minutę po północy 8 marca.

Rozmiar Tom Clancy's The Division:

  1. Xbox One – 32,29 GB;
  2. PlayStation 4 – 30,6 GB;
  3. PC – wymagane 40 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

Wszystko to uzupełnia jeszcze komunikat o recenzjach. Jeżeli wstrzymujecie się z zakupem gry do czasu pojawienia się w sieci takowych artykułów, to będziecie musieli na nie trochę poczekać, gdyż dziennikarze rozpoczną testowanie produkcji dokładnie w tym samym czasie, co wszyscy gracze. Oznacza to, że na stosowne teksty (nie licząc oczywiście pierwszych wrażeń i tego typu materiałów) trzeba będzie poczekać przynajmniej kilka dni.

W Tom Clancy's The Division wcielimy się w członków tytułowej agencji. - Tom Clancy's The Division - informacje o pre-loadzie i braku recenzji w dniu premiery - wiadomość - 2016-03-03
W Tom Clancy's The Division wcielimy się w członków tytułowej agencji.

Jak już pewnie doskonale wiecie, Tom Clancy's The Division to trzeciosoobowa gra akcji z elementami RPG, kładąca spory nacisk na rozgrywkę sieciową. Podczas zabawy wcielimy się w członków tytułowej agencji, którzy muszą uporać się ze skutkami ataku terrorystycznego w Nowym Jorku.

Tytuł dostępny będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Na wszystkich platformach sprzętowych gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Od dłuższego czasu możecie składać zamówienia przedpremierowe, których ceny zaczynają się od około 149 zł (wersja PC w Sklepie Gry-OnLine) i około 225 zł (konsole – również Sklep Gry-OnLine). Z pozostałymi ofertami rodzimych sprzedawców zapoznacie się w ramce obok.