Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2021, 20:38

autor: Ness

Ubisoft zapowiada Frontline - battle royale w uniwersum Ghost Recon

Z okazji 20 rocznicy istnienia serii Ghost Recon Ubisoft zapowiedział nowy tytuł spod tego szyldu. Tym razem będzie to darmowy battle royale o nazwie Frontline.

Każda licząca się w branży firma ma swojego przedstawiciela w gatunku battle royale. Ubisoft po porażce Hyper Scape ponownie pokusił się o swoją grę tego typu i dzisiaj zaprezentował pierwszy zwiastun kolejnej odsłony serii Ghost Recon. Nowa gra spod tego szyldu ma podtytuł Frontline i będzie darmowym wieloosobowym taktycznym FPS-em utrzymanym w konwencji przypominającej m.in. Call of Duty: Warzone. Produkcja została zapowiedziana podczas dzisiejszej transmisji celebrującej 20 lat wspomnianego cyklu, sygnowanego nazwiskiem Toma Clancy’ego.

W podstawowym trybie Ghost Recon: Frontline będzie mogło zagrać nawet do 102 graczy, podzielonych na trzyosobowe drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wykonanie kilku zadań, a później ewakuacja z wyspy Drakemoor, na której będzie toczyć się rozgrywka. Więcej trybów zostanie dodane podczas premiery gry, tak samo jak kolejne klasy, bronie oraz mapy.

Deweloperzy zastrzegają, że tytuł wciąż jest we wczesnej fazie rozwoju, jednak podkreślają, iż chcą tworzyć go wraz z graczami. Dlatego udostępnili możliwość zapisania się do zamkniętych testów, które odbędą się w dniach 14-21 października wyłącznie na PC.

Ghost Recon: Frontline ukaże się również na konsolach PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X|S.