Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2013, 14:51

autor: Góral

Titanfall - drugi dziennik dewelopera po polsku

Twórcy gry Titanfall, studio Respawn Entertainment, udostępnili drugi dziennik dewelopera, a my wzbogaciliśmy go o polską wersję językową (napisy).

Przygotowaliśmy dla Was spolszczony (napisy) drugi dziennik dewelopera dotyczący gry Titanfall, którą oficjalnie ujawniono kilkanaście dni temu. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, Xbox One i komputerach PC wiosną 2014 roku.

Na powyższym materiale wideo twórcy gry omawiają balans rozgrywki i świat produkcji. Pod względem złożoności, historii i postaci ma on dorównywać grom przeznaczonym do zabawy jednoosobowej, podczas gdy Titanfall to tytuł przeznaczony do multiplayera. Przy okazji możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki.

Pierwsze, oficjalne szczegóły na temat tego projektu pojawiły się w lipcowym numerze magazynu Game Informer. Kilka dni później, na konferencji firmy Microsoft, zaprezentowano nagranie z rozgrywką i trailer. UV miał już okazję przetestować ten tytuł, a jego wrażenia przeczytacie w tym miejscu. Ja przytoczę tylko krótki cytat:

”Titanfall robi piorunujące wrażenie. Gra jest bardzo dynamiczna, choć w pierwszym odczuciu niewątpliwie chaotyczna. W tym szaleństwie tkwi jednak metoda, o czym przekonamy się już po rozegraniu kilku próbnych partii.”

Titanfall - drugi dziennik dewelopera po polsku - ilustracja #3Respawn Entertainment to studio założone w 2010 roku przez Jasona Westa i Vince’a Zampellę, byłych pracowników Infinity Ward, którzy w burzliwy sposób rozstali się z koncernem Activision. W marcu bieżącego roku dodatkowo okazało się, że z przyczyn rodzinnych z firmy odszedł West. Produkcja gry Titanfall idzie jednak dobrze, a pełna wersja zadebiutuje na rynku wiosną przyszłego roku.