Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2022, 18:15

Titanfall 2 ożyje w grze Apex Legends? W jej plikach znaleziono znane mapy

Mapy znane ze strzelanki Titanfall 2 prawdopodobnie otrzymają drugie życie – dataminer wskazał, które z nich mogą trafić do Apex Legends.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Dataminer KralRindo prześledził dane, które pojawiły się w plikach strzelanki Apex Legends po ostatniej aktualizacji – wskazują one, że w grze może pojawić się aż dziewięć nowych map. Co więcej, ich nazwy sugerują, iż wszystkie będą nawiązywać do Titanfalla 2. Nie byłoby to wcale zaskakujące, gdyż obie pozycje opracowane zostały przez to samo studio, czyli Respawn Entertainment, i należą do wspólnego uniwersum.

Mowa o poziomach Exoplanet, Homestead, Angel City, Black Water Canal, Boneyard, Crash Site, Rise, Eden i Colony. Jeśli owe spekulacje okażą się prawdą, możliwe, że będziemy mieli do czynienia z największym zastrzykiem zawartości od czasów premiery Apex Legends. Prawdopodobnie staną się wtedy częścią kolejnego tymczasowego trybu zabawy.

Przypomnijmy, że darmowa strzelanka Apex Legends zadebiutowała w 2019 roku na PC, PS4 i Xboxie One i odniosła wielki sukces. Obecnie jest również dostępna na Nintendo Switchu i konsolach dziewiątej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X/S).

  1. Poradnik do Apex Legends
  2. Oficjalna strona Apex Legends
  3. Oficjalna strona Respawn Entertainment

Krzysztof Kałuziński

Krzysztof Kałuziński

W dzieciństwie pisał opowiadania fantasy, katował Pegasusa, a potem peceta. Pasje przekuł w zawód redaktora portalu dla graczy prowadzonego z przyjacielem, jak również copywritera oraz doradcy w sklepie z konsolami. Z czasem zaczął zastanawiać się, czy jest dla niego miejsce w większej redakcji. W efekcie trafił do newsroomu GRYOnline.pl. Nie boi się podejmowania różnych tematów, choć preferuje wiadomości o niezależnych produkcjach w stylu Disco Elysium. Nie przepada za to za remake'ami i growymi tasiemcami. Od dziecka chciał napisać powieść, choć zdecydowanie lepiej tworzy mu się jej bohaterów niż fabułę. Pewnie dlatego tak pokochał RPG-i (papierowe i wirtualne). Wychowały go lata 90., do których chętnie by się przeniósł. Uwielbia filmy Tarantino, za sprawą Mad Maksa i pierwszego Fallouta zatracił się w postapo, a Berserk przekonał go do dark fantasy. Dziś próbuje sił w e-commerce i marketingu, jednocześnie wspierając zespół w weekendy. Dzięki temu wciąż może kultywować dawne pasje.

więcej