Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 października 2022, 16:46

Christian Bale chciałby zagrać w Star Wars, ma już pomysł na swoją rolę

Christian Bale to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood. Wsławił się rolą Batmana, a ostatnio wcielił się w jednego ze złoczyńców w MCU. Gwiazdor wyjawił, że chciałby zagrać w projekcie z Gwiezdnych wojen i wybrał dla siebie idealną rolę.

Źrodło fot. Mroczny Rycerz; Christopher Nolan; Warner Bros.; 2008
i

Christian Bale w ostatnim czasie nie zwalnia narzuconego sobie tempa. Już niedługo pojawi się u boku Margot Robbie w filmie Amsterdam, a całkiem niedawno po raz pierwszy zagrał w Kinowym Uniwersum Marvel, wcielając się w Gorra Bogobójcę w czwartej części Thora.

W związku z tym jego fani zapragnęli, żeby ich ulubiony aktor pojawił się również w innym popularnym uniwersum. Chodzi tutaj o Gwiezdne wojny, a sam Christian Bale wyjawił, że nie wyklucza takiej możliwości.

Disney+ kupisz tutaj

W wywiadzie przeprowadzonym dla portalu The Hollywood Reporter został zapytany przez reportera o ewentualny występ w świecie Star Wars. Aktor w bardzo zabawny sposób wyjawił, kogo chciałby zagrać.

Wszystko, czego kiedykolwiek chciałem od Gwiezdnych wojen, to być w stroju z tego świata i uderzyć głową o framugę drzwi. Prawdziwi nerdzi, którzy oglądali te filmy zbyt wiele razy, wiedzą o scenie, w której szturmowiec uderza się w głowę przechodząc przez drzwi. Zawsze chciałem być tym facetem. Ale jeśli będę miał szczęście być kimś, to się zgodzę. Byłoby to dla mnie coś wielkiego. Nadal mam figurki z czasów, gdy byłem mały.

Christian Bale w wywiadzie nawiązuje do sceny z Nowej Nadziei. Kto wie, może przyjdzie mu w pewnym momencie swojej kariery zagrać w jednym z projektów należących do uniwersum Gwiezdnych wojen i zostawi po sobie podobne wrażenie. Nie byłby to pierwszy raz, gdy gwiazda Hollywood zalicza cameo w filmie ze Star Wars.

Przypomnijmy, że epizodyczną rolę szturmowca w Przebudzeniu Mocy zagrał Daniel Craig, czyli do niedawna kinowy James Bond. W Ostatnim Jedi w tej samej roli miał wystąpić również Tom Hardy, jednak ostatecznie jego obecność w filmie została wycięta.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej