Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2023, 10:11

autor: Marcin "ReddoX" Przała

11,99 zł za FPS-a z 94% pozytywnych recenzji, promocja Steam

Trwa kolejna duża wyprzedaż na platformie Steam. Wśród wielu przecenionych tytułów znajdziemy uznanego FPS-a z 2016 roku w wyjątkowo niskiej cenie.

Źródło fot. Respawn Entertainment
i

Na platformie Steam stale mamy do czynienia z licznymi promocjami. Obecnie trwa Festiwal Budowania Baz, jednakże oprócz głównej wyprzedaży możemy natknąć się na przecenione prawdziwe perełki, takie jak Titanfall 2: Edycja Kompletna, która dostępna jest teraz w rekordowo niskiej cenie z okazji Chińskiego Nowego Roku.

Prekursor Apexa w promocyjnej cenie

Ceniony FPS od studia Respawn Entartaiment w Edycji Kompletnej dostępny jest w sklepie Steam za jedynie 11,99 złotych. Promocja potrwa do 2 lutego.

Titanfall 2 to świetnie oceniany wśród społeczności Steam (94% pozytywnych opinii na ponad 123 tys. głosów) FPS z 2016 roku, w którym oprócz walki naziemnej mamy okazję zasiąść za sterami tytułowych tytanów. Produkcja, choć oryginalnie nastawiona głównie na zabawę wieloosobową (patrz: ramka na dole), posiada także angażującą i dynamiczną kampanię dla pojedynczego gracza.

W skład zestawu Titanfall 2: Edycja Kompletna, oprócz podstawowej wersji gry, wchodzi zawartość Edycji Specjalnej (Tytany Spopielacz i Kationa w wersji Prime, barwy wojenne dla 6 Tytanów, kamuflaże dla wszystkich Tytanów, pilotów i modeli broni, grafiki dziobowe dla 6 Tytanów, identyfikator), a także Pakiet Rozruchowy, który odblokowuje wszystkich Tytanów oraz zdolności pilotów, jak również wyposażenie i przedmioty kosmetyczne. Co więcej, posiadacze Edycji Kompletnej otrzymują także 500 kredytów odblokowujących wyposażenie, 10 żetonów podwójnych PD, jak również skórkę „Podziemie” przeznaczoną na karabin R-201. Warto zaznaczyć, że gra od Respawn Entartaiment posiada pełną polską lokalizację (dubbing oraz napisy).

Warto dodać, że seria Titanfall walczyła na przestrzeni lat z hakerami. Twórcy marki ostatecznie odpuścili tę „rywalizację”. Ataki były tak dużym problemem, że pierwsza odsłona cyklu została wycofana ze sprzedaży. Komfortowa zabawa w multiplayerze „dwójki” była z kolei często niemożliwa. Na szczęście społeczność fanowska nie czekała bezczynnie na śmierć swojej ulubionej gry. Grupa moderów podwinęła rękawy i opracowała korzystającą z modelu open-source modyfikację Northstar. Dzięki niej możliwe stało się zakładanie prywatnych serwerów w Titanfallu 2.

  1. Pobierz Northstar

Od grania na PC wolicie wygodną kanapę i Xboxa? Nic straconego. Grę Titanfall 2: Edycja Kompletna w okazyjnej cenie (17,69 zł) znajdziecie również w oficjalnym sklepie Microsoftu. Przypomnijmy, że podstawowa wersja gry dostępna jest w ramach abonamentu EA Play (za 14,99 zł miesięcznie).