Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2023, 22:00

Święto fanów strategii i survivali na Steam; duże przeceny i wersje demo

Do 30 stycznia na Steam trwa Festiwal budowania baz. Z tej okazji ogracie dema oraz zakupicie w promocyjnych cenach szereg produkcji.

Źródło fot. Iron Gate
i

Na Steamie wystartował Festiwal budowania baz. Z tej okazji trwa wyprzedaż, w ramach której w niższych cenach zakupimy gry zawierające ten element, czyli głównie survivale oraz city buildery. Oprócz tego wypróbujecie również dema wybranych produkcji. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 30 stycznia.

Festiwal budowania baz na Steamie

Valheim za 50,59 zł

Survival niemal idealny. W Valheim wcielamy się w martwego wojownika trafiającego do tytułowej krainy, gdzie musi zdobyć przychylność bogów, by w ostateczności trafić do mitycznej Valhalli. Cała rozgrywka ma miejsce w proceduralnie generowanym świecie. Najpierw trafiamy do stosunkowo bezpiecznego biomu, jednak z czasem zmuszeni będziemy opuścić wspomnianą strefę i udać się do groźniejszych obszarów. Znajdują się w nich surowce niezbędne do tworzenia zaawansowanych przedmiotów.

Trzeba przyznać, że deweloperzy świetnie przemyśleli ten projekt, łącząc względnie prostą mechanikę budowania, która pozwala tworzyć imponujące konstrukcje, z satysfakcjonującą eksploracją. Dodatkowo najprostsze czynności mogą stanowić zagrożenie.

Valheim na Steam

Festiwal budowania baz na Steam – wybrane oferty

  1. Fallout 4 (polski) – 26,07 zł (-67%)
  2. Green Hell (polski) – 62,99 zł (-30%)
  3. Let's Build a Zoo (angielski) – 46,79 zł (-35%)
  4. Parkitect (angielski) – 80,99 zł (-25%)
  5. RimWorld (polski) – 115,99 zł (-20%)
  6. Subnautica (polski) – 35,63 zł (-67%)
  7. WW2 Rebuilder (polski) – 64,79 zł (-10%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej