Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2021, 22:09

The Wolf Among Us 2 wciąż powstaje; nowe informacje „wkrótce”

Zapowiedziane przed galą The Game Awards 2021 The Expanse nie jest jedyną grą, nad którą pracuje studio Telltale. Deweloperzy zapewnili, że The Wolf Among Us 2 wciąż powstaje. „Wkrótce” mamy dostać na jego temat więcej informacji.

Jeśli po zapowiedzi gry The Expanse od studiów Telltale i Deck Nine – dokonanej na pre-show gali The Game Awards 2021 – uznaliście, że The Wolf Among Us 2 należy bezpowrotnie skreślić, to z pewnością pokrzepi Was komunikat wystosowany dziś przez deweloperów. Wynika z niego, że sequel świetnie ocenianej przygodówki z 2013 roku wciąż powstaje. Co więcej, „wkrótce” poznamy nowe informacje na jego temat.

Przypomnij sobie The Wolf Among Us, czytając naszą recenzję tej gry:

Projekt rozpoczęto jakiś czas po premierze „jedynki”, jednak ocierające się o upadłość studio Telltale miało problemy z kontynuowaniem prac. Gdy w 2019 roku producent dostał drugie życie, The Wolf Among Us 2 zaczęto tworzyć od zera na nowym silniku. Tytuł miał się ukazać nie wcześniej niż dwa lata po wdrożeniu tych zmian, jednak zamiast premiery doczekaliśmy się obietnicy świeżych informacji, o której mowa w tej wiadomości.

Kiedy i gdzie możemy spodziewać się wieści? W kolejnym, 342. numerze magazynu Game Informer, który trafi do sprzedaży za kilka tygodni. Deweloperzy wyrazili nadzieję, że skoro fani czekali tyle czasu na jakiekolwiek doniesienia na temat The Wolf Among Us 2, to wytrzymają jeszcze trochę.