Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 grudnia 2021, 21:23

Fantastyczne zwierzęta 3 na pierwszym teaserze; nowy trailer już w poniedziałek

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego trailera filmu Fantastyczne zwierzęta 3. Zwiastun głównie przeplata sceny z „jedynki” i „dwójki” z ujęciami z Harry’ego Pottera, ale uważne oko dostrzeże też zdjęcia z The Secrets of Dumbledore.

Jeśli czekacie na trzecią część Fantastycznych zwierząt, to z pewnością ucieszy Was filmowa zapowiedź nowego trailera tej produkcji, który ma zostać opublikowany w najbliższy poniedziałek, 13 grudnia. Ciekawość nadchodzącego obrazu można jednak częściowo zaspokoić już teraz, gdyż zwiastun przeplatający ujęcia z poprzednich dwóch odsłon ze scenami z sagi o Harrym Potterze skrywa również kilka nowych zdjęć. Muszą one pochodzić z „trójki”, która – jak wiemy – będzie nosiła podtytuł The Secrets of Dumbledore i przybliży postać owego czarodzieja. Przypominam, że premiera filmu została przyspieszona – z 15 lipca na 15 kwietnia 2022 roku.

Osoby, które dotąd nie oglądały dwóch poprzednich odsłon Fantastycznych zwierząt, mogą nadrobić zaległości na platformie HBO GO.

HBO GO kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.