Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 grudnia 2021, 12:25

autor: Edyta Jastrzębska

Znowu razem! Harry, Ron i Hermiona na zdjęciu z powrotu obsady Harry’ego Pottera

Wielkie trio powraca. Na najnowszym zdjęciu z planu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts możemy zobaczyć Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta ponownie razem. Poza tym udostępniono klimatyczny teaser, w którym członkowie obsady rozpoczynają kolejną podróż do Hogwartu.

Czy wszyscy dostali swoje listy z Hogwartu? Ponieważ wielkimi krokami zbliża się specjalny materiał z okazji 20-lecia filmów o Harrym Potterze, umożliwiający fanom rozpoczęcie nowego roku z aktorami, którzy wcielali się w uwielbianych bohaterów. Od wydarzenia dzieli nas niecały miesiąc, a dziś możemy podzielić się z Wami pierwszym zdjęciem z planu, na którym znajduje się główne trio serii, a także krótkim, klimatycznym zwiastunem.

Poniżej możecie zobaczyć kadr przedstawiający Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta:

Znowu razem! Harry, Ron i Hermiona na zdjęciu z powrotu obsady Harry’ego Pottera - ilustracja #1

Ta trójka nie jest jedynymi członkami obsady, których będziemy mogli obejrzeć w Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts. W podróż do przeszłości razem z fanami wybiorą się także m.in.: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis i Evanna Lynch.

Zachęcamy także do obejrzenia teasera, w którym pojawia się kilka wymienionych wyżej osób:

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts to rocznicowe wydarzenie, w którym zobaczymy wywiady i rozmowy z członkami obsady, a także dowiemy się, jak powstawały filmy o młodym czarodzieju. Premiera odbędzie się 1 stycznia 2022 roku na HBO Max. Obecnie nie ma informacji czy materiał pojawi się również na HBO GO, jednak jeśli ktoś byłby zainteresowany powrotem za mury Hogwartu, w bibliotece serwisu znajduje się oryginalna seria o Harrym Potterze.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.