Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2014, 11:47

autor: Sarge

The Walking Dead: Season Two - epizod czwarty ukaże się w lipcu

Studio Telltale Games potwierdziło, że czwarty epizod gry The Walking Dead: Season Two będzie miał swoją premierę jeszcze w lipcu. Na ujawnienie dokładnej daty debiutu nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Job J Stauffer ze studia Telltale Games ogłosił za pośrednictwem Twittera, że czwarty epizod gry The Walking Dead: Season Two powinien zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale twórcy podadzą więcej szczegółów w najbliższym czasie. Od debiutu trzeciego epizodu In Harm’s Way minęło już półtora miesiąca, a jakiś czas temu ukazało się nawet spolszczenie do pecetowej wersji gry. Grupa Graj Po Polsku zapowiada zresztą, że przygotowane zostaną lokalizacje także dwóch ostatnich odcinków przygód Clementine. Na temat czwartego epizodu o nazwie Amid the Ruins nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów. Gracze muszą posiłkować się jedynie krótkim zwiastunem odtwarzanym tuż po ukończeniu In Harm’s Way.

Kontynuacji przygód Clementine w grze The Walking Dead: Season Two doczekamy się w lipcu - The Walking Dead: Season Two - epizod czwarty ukaże się w lipcu - wiadomość - 2014-07-02
Kontynuacji przygód Clementine w grze The Walking Dead: Season Two doczekamy się w lipcu

Pecetowa wersja The Walking Dead: Season Two jest sprzedawana na oficjalnej stronie w cenie 24,99 dolarów (ok. 78 zł) lub w innych sklepach, w tym na Steamie za 22,99 euro (ok. 97 zł). Tytuł jest dostępny także na Xbox Live (59,99 zł) oraz PlayStation Store (obecnie w promocji za 27 zł na PS3 i 42 zł na PS Vita). Powyższe ceny dotyczą przepustki uprawniającej do pobrania wszystkich pięciu epizodów. W kilku usługach oraz na App Store i Google Play można zakupić pojedyncze odcinki za ok. 20 zł.

The Walking Dead: Season Two to bezpośrednia kontynuacja produkcji z 2012 roku. W grze wcielamy się w dziewczynkę Clementine, która musi radzić sobie niemal zupełnie sama w świecie opanowanym przez zombie. Tytuł po raz kolejny został podzielony na pięć odcinków (All That Remains, A House Divided, In Harm’s Way, Amid the Ruins, No Going Back) wydawanych co 2-3 miesiące.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.