Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2015, 16:30

The Technomancer - zobacz pierwszy gameplay z wersji pre-alfa

Studio Spiders zaprezentowało pierwszy fragment ze swojego nadchodzącego RPG akcji The Technomancer. Materiał pochodzi z wersji pre-alfa, nie prezentuje więc jakości, której możemy spodziewać się po finalnym produkcie.

Na materiale poniżej możecie zobaczyć pierwsze fragmenty z The Technomancer. - The Technomancer - zobacz pierwszy fragment rozgrywki - wiadomość - 2015-06-21
Na materiale poniżej możecie zobaczyć pierwsze fragmenty z The Technomancer.

Gry studia Spiders (Bound by Flame, Of Orcs and Men) to ciekawa sprawa: z jednej strony trudno im odmówić ambicji, z drugiej technologiczne ubóstwo oraz wszechobecne błędy nie pozwalają na to, by oceniać je wysoko. The Technomancer, zapowiedziane w styczniu RPG akcji, ma przerwać tą złą passę. Za sprawą udostępnionego fragmentu rozgrywki możemy zobaczyć, czy nadzieje francuskich deweloperów mają jakiekolwiek podstawy.

Zaprezentowany materiał nie daje nam niestety dłuższego wglądu w świat The Technomancer, jako że trwa zaledwie kilka minut. Możemy jednak rzucić okiem na wykorzystanie elektrycznej mocy, która będzie odgrywać dużą rolę w świecie stworzonym przez Spiders, oraz walkę, która w obecnej postaci wydaje się być pozbawiona jakiejkolwiek dynamiki. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że Francuzi planują wydanie swego dzieła dopiero w przyszłym roku, a fragment rozgrywki pochodzi z wersji pre-alfa – czasu na poprawki jest więc nadal całkiem sporo. Martwi natomiast słabo zaakcentowana stylistyka cyberpunku, która miała być jednym z wyróżniających elementów The Technomancer. Jak studio Spiders poradzi sobie z niedoróbkami wczesnej postaci gry – tego dowiemy się w 2016 roku, kiedy to ich dzieło trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Technomancer
  2. Oficjalna strona internetowa studia Spiders
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Technomancer

The Technomancer